Ткачук Андрій

Ткачук Андрій

Вік
28
Волинська
м.Луцьк
Біографія

Освіта

  • 2007 – 2013 – Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки факультет міжнародних відносин, спеціальність міжнародні економічні відносини;

  • Магістр, кваліфікація: економіст-міжнародник, перекладач. Диплом з відзнакою;

  • Бізнес освіта: 2017 – по даний час – General МВА | PMBA - Бізнес Академія Практичного Менеджменту (м.Луцьк).​​​​​​​

Стаж роботи

  • Червень 2011р. - липень 2015р. – менеджер транспортної логістики, ПАТ «ВГП» (ТМ «Рута»);

  • Серпень 2015р. - по даний час – заступник начальника відділу логістики (з транспорту), ПАТ «ВГП» (ТМ «Рута»).

Спеціальні навички та досягнення

Учасник міжнародних науково-практичних конференцій та Всеукраїнських студентських олімпіад (міжнародна економіка), автор наукових публікацій на тему транспортної логістики. Учасник профільних практичних конференцій "Всеукраїнський Дeнь Логіста" (TradeMaster); «Logistics Innovation Forum» (Бизнес Саммит).

Слухач наступних бізнес-тренінгів: "Економіка і фінанси підприємства", "Основи маркетингу: Як будувати бренд", "Тайм-менеджмент", «Комунікації та безконфліктне спілкування», «Стратегічний менеджмент», "Ефективне управління бізнес-проектами та бізнес-процесами".

Член Комітету автомобільного транспорту Експертної ради при Міністерстві інфраструктури України (2018р.).
 

Економіка
Ідея змін

Мета

Створення мережі мультимодальних транспортно-логістичних кластерів та базових логістичних центрів, сухих портів, терміналів, спеціалізованих перевантажувальних комплексів сприятиме більш ефективному використанню способу перевалки вантажів у ключових логістичних коридорах.

Ефективна і розвинена інфраструктура складського комплексу безпосередньо впливає на успішність господарських процесів в тому числі реалізацію експортного потенціалу та конкурентоспроможність вітчизняної продукції на нових ринках.

Сьогодні в Україні на 1000 чоловік припадає менше 15 кв.м. складських площ, більшість з яких мало пристосовані під функціональні вимоги сучасної економіки. В окремих країнах ЄС цей показник вищий в 15-17 разів.

Логістична нерухомість є однією з найбільш перспективних секторів вітчизняної нерухомості, і це обумовлено наступними об’єктивними факторами:

  • Географічне положення України;

  • Високі темпи розвитку бізнесу і торгівлі, зростаюча ділова активність і водночас дефіцит сучасних якісних складських Комплексів (клас А, В – наразі менше 10% сумарних площ);

  • Порівняно низькі витрати на будівництво та подальшу експлуатацію складської нерухомості;

  • Висока рентабельність - до 18-20% в рік., швидкий у порівнянні із Заходом термін окупності складських об'єктів - до 7 років (у Європі це більше 20 років).

Посилання на презентацію проекту.

Єфремов Дмитро Костянтинович

сб, 05/12/2018 - 09:44

На території України в найближчому майбутньому, дійсно, будуть створюватись невеликі підприємства, які будуть орієнтовані на виробництво товарів, які виготовляються на замовлення Європейських компаній. Україна вже є постачальником комплектуючих до німецьких автомобілів, побутової техніки, меблів, навіть виготовляє печиво для відомих європейських брендів. Україна в найближчій переспективі має шанс стати логістичним хабом між Китаєм та Європою, саме тому має бути потужна логістична складова. Данна ідея являється прогресивною та актульною. Підтримую двома руками. Дякую за Вашу активність в данному напрямку.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:03

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 00:21

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:59

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада