fffffff

Тодоришин Павло

Вік
40
Запорізька
Запоріжжя
Біографія

Освіта

 В 1994 -1999 роках здобув вищу освіту у Запорізькому інституті економіки та інформаційних технологій (ЗІЕІТ) з відзнакою за спеціальністю «Облік і аудит». Ще до закінчення інституту почав працювати за спеціальністю у ліцеї ЗІЕІТу бухгалтером-касиром.

Досвід роботи

Одразу після закінчення ВНЗ пішов працювати на державну службу начальником фінансового відділу – головним бухгалтером Запорізької обласної податкової адміністрації. Фінансово забезпечував потреби всієї обласної податкової служби (понад 300 млн. видатків на рік) і керував службою у понад 80 бухгалтерів, до адміністрування і стягнення податків відношення не мав. Проте через специфіку способів роботи податкової служби звільнився через 1,5 роки. Отримав досвід адміністративної роботи та державного управління.

Наступним знаковим місцем роботи стало ТОВ «Кронос-Інвест» - національний лідер у виробництві та дистрибуції вина. Пропрацював на підприємстві головним бухгалтером більше 7 років. Отримав важливий досвід ринкової економіки та інноваційних управлінських рішень.

Із грудня 2010 року до травня 2012 року працював директором державного підприємства «Запорізький державний центр науки, інновацій та інформатизації». 

Із березня 2013 року по теперішній час працюю головним бухгалтером ТОВ «Діагностичний центр «Медлайф-Біо».

Із серпня 2015 року - голова правління ОСББ «Ювілейний 22/2».

Займаю активну громадянську позицію.

У 2006 році утворив і очолюю запорізьку обласну громадську організацію «Асоціація «Батьки і діти».

Правоохоронна система
Державне управління
Ідея змін

Моя програмна мета: створити якісно нове політичне середовище, яке б реалізувало функції оцінювання роботи органів влади та бюджетних організацій, отримання індикаторів проблеми, формулювання проблем, аналіз політик по вирішенню проблем, контроль за впровадженням політики, оцінку результатів впровадження політик та діяльності політичних діячів. Пропоную реалізувати мету на базі проекту «Школа Демократії» Запорізької обласної громадської організації «Батьки та Діти».

Проблема: низький рівень розвитку політичного середовища, зумовлений низькою проінформованістю, культурою і апатичністю суб’єктів політики та поганою їх співпрацею або відсутністю взаємодій.

Місія: Якісно розвинути політичне середовище. 
Мета
- Розробити засіб оцінювання громадянами роботи різних гілок влади, бюджетних установ. 
- Створити засіб для діалогу між громадою і владою навколо формулювання проблем та пошуку напрямків їх вирішення.
- Впровадити засоби контролю за діяльністю влади.
- Створити стійке інформаційне багатофункціональне поле.
- Підвищити рівень політичної культури громадян, пробудити в них соціальну активність і діяльність.
- Налагодити співпрацю суб’єктів політики.
- Створити якісно новий, стійкий рівень політичного середовища.

Засоби
- Створення веб-сайту відповідної структури і функціоналу.


- Залучення до роботи на сайті:
- аполітичних громадян;
- соціально-активних громадян;
- громадські організації;
- органи виконавчої влади;
- політичні сили;
- засоби масової інформації. 


- За допомогою технічної підтримки, консультувань, навчань та аналітичної роботи виведення політичного середовища на якісно новий, стійкий рівень.
- Впровадження політик, які отримають найбільшу підтримку та узгодження суб’єктів політики.

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:16

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 16:01

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Залазаєв Руслан Леонідович

ср, 06/20/2018 - 19:51

Уважаемый Павло!
Как вы смотрите на реформу правительства?
Убрать партии, а вместо этого избирать в Раду по 5 делегатов от области ( которые реально могут разрабатывать законы, а не содержать раздутый штат помощников юристов, экономистов и т.д)
Президента выбирать из губернаторов.
Тогда мне кажется будет все прозрачно и когда люди будут голосовать за кандидатов - они могут видеть кто как работал в своей области.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада