ааааааааааааааа

Тодоров Юрій

Вік
34
Запорізька
Приазовське
Біографія

Освіта

2001-2007рр. - «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», базова вища освіта за напрямком підготовки «Комп’ютерні науки», кваліфікація бакалавра з комп’ютерного еколого-економічного  моніторингу.

2008р. - Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій вищого навчального закладу «Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», повна вища освіта за спеціальністю «Комп’ютерний еколого-економічний  моніторинг» та кваліфікація спеціаліста з комп’ютерного еколого-економічного моніторингу, інженера-системотехніка.

Досвід роботи

2004 - 2008рр. - працював у Центрі Державного земельного кадастру

2008 - 2013рр. - приватний підприємць.

2014 - 2016рр. - працював у Приазовському військовому комісаріаті на посаді фахівця із обліку та бронювання військовозобов’язаних.

Із травня 2016 року по теперішній час - працюю у ДП «Мелітопольське лісомисливське господарство» на посаді лісничого.

Державне управління
Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: покращення умов для населення України.

 1. Знищення корупції у владі.

Зміна керуючого владного апарату на молодих спеціалістів. Термін - від 3 до 6 місяців. Перевірка їх статків наочно та декларуванням щоквартально.

 1. Покращення житлових умов громадян.

Перегляд цін на житлово-комунальні послуги. Адресні субсидії, лише для людей, які дійсно їх потребують. 

 1. Капітальний ремонт доріг та створення нових у майбутньому.

Капремонт можливо провести завдяки повному перерахуванням коштів, виручених від акцизу палива. Розширення робочих місць в "Укравтодорі" та реструктуризація роботи підприємства із заміною його керівництва на молодих спеціалістів.

 1. Вирішення екологічних проблем.

Підтримати фінансово лісові агентства та розширити їх повноваження.

 1. Поновлення втраченого виробництва та створення нового виробництва для громадських потреб.

Підтримати фінансово молоді уми України для того, щоб не допустити їх виїзд за кордон. Допомогти українським підприємствам, які занепадають, податковими канікулами із деякими пропозиціями. Створення державних підприємств із постійною їх підтримкою без права на приватизацію. 

 1. Створення нагляду за якістю товарів для населення.

Всім вже давно відомо, що за якістю продукції не наглядають. Тому на етикетках пишуть одне, а в неї загортають інше. Потрібно змінити ситуацію.

 1. Закінчення бойових дій у зоні (АТО).

У термін від 3 до 10 місяців можливо закінчити бойові дії у зоні АТО. Метод трохи специфічний: перевести заводи із виготовлення зброї у державну власність. Також провести перемовини зі стороною супротивника.

 1. Будівництво житла.

Поновити масове будівництво житла у райцентрах та невеликих містах для розширення населення. Запуск програми "Доступне житло" із пропозицією частково відпрацьовувати його на тих самих нових підприємствах та оновленому "Укравтодорі" тощо.

 1. Достойна заробітна плата та працевлаштування громадян.

Розмір середньої заробітної плати повинен бути урегульований завдяки доступним цінам на продукти.

 1. Вільна торгівля з усіма країнами світу.
 2. Безкоштовна медицина та навчання із розширенням у всі регіони країни, в тому числі й села.

Всі кошти для здійснення моєї програми можливо взяти з бюджетів міського самоврядування кожного регіону.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:08

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:42

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 17:35

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]

для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада