Товкач

Товкач Микола

Чернігівська
Чернігів
Біографія

У 2003 році  закінчив Чернігівський державний технологічний університет, кафедра менеджменту та підприємництва за спеціальністю економіст - менеджер, спеціаліст.

Працював вантажником, продавцем.

Останні 10 років займав керівні посади в якості найманого топ-менеджера, а також керівник власного підприємства у сфері транспортної логістики.

Управління мікропідприємством дуже добре розвиває навички системного мислення, адже немає ані відділу кадрів, ані відділу закупок, ані будь-якого іншого відділу технічного забезпечення робочого процесу. Все це ти робиш сам, навіть виконуєш первинну бухгалтерію, що поступово перетворює тебе на головного бухгалтера.

Толерантний та дипломатичний переговорник, в той же час «збиваючий  з пантелику» своєю прямотою.

У молодості я займався музикою. Закінчив музичну школу за класом баян, брав участь в естрадних колективах, був солістом ВІА, писав пісні, брав участь у студентських конкурсах, мав успіх у ролі сценариста та режисера.

Регулярно полюбляю різного роду тренінги.

Цікавлюся езотерикою та певними практиками з метою пізнання себе та формування світогляду.

Я -  універсальний менеджер, тому, мабуть, важко остаточно знайти себе.

Мій улюблений казковий образ - Іван-дурник. Лінивий у певному сенсі і можу працювати цілодобово, пасивний, і в той же час маю здатність брати на себе відповідальність у ключових моментах, приймати рішення.

Завжди вважав найвищою нагородою, коли результати твоєї роботи, або умови, які ти створюєш, роблять кращим життя людей.

Стратегічні
Ідея змін

Створення умов та механізмів консолідації українського суспільства навколо спільної національної ідеї шляхом народного обгворення та розробки спільного вектору розвиту України як сильної та заможної Держави.

Технічна складова: забезпечена необхідними засобами мінімальна студія для запису та трансляції онлайн-ефіру з інтерактивним залученням глядачів.

Колектив: крім персоналу технічного забезпечення, постійні та залучені журналісти, що знаються на українській політиці та розслідуваннях.

Термін реалізації: підготовка студії, матеріально-технічне забезпечення та формування колективу може зайняти 2-3 місяці.

Канали трансляції: проект має бути незалежним та може стартувати на каналі YouTube з дублюванням у популярних соціальних мережах. Через певний час, за умови здобуття суспільної популярності, проект може транслюватися каналами телебачення на засадах паритетності та незалежності.

Немає великого сенсу припускати бюджет та тонкощі концепції, адже все це має бути погодженим та збалансованим з точки зору фінансової доцільності та публічної коректності.

Що ж стосується маркетингових перспектив, такий проект має великі шанси стати головною політичною ареною країни.

Окремою та невід’ємною частиною проекту є блок бліц- запитань, актуальних та не завжди зручних, з відповідей на які аудиторія зможе зробити висновки щодо прозорості та відкритості перед суспільством конкретного гостя студії.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 09:33

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:23

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:12

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада