ЗНТУ - спеціальність «Спеціаліст з міжнародних відносин» (2007)
МАУП - спеціальність «Психолог» (2012)
Курси підвищення кваліфікації бухгалтерів 2001 р, 2002 р, 2005 р
Курси підвищення кваліфікації «Менеджер по персоналу» 2008 р
Сертифікат EBC * L - курс в напрямкууправління бізнесом 2009 р
Досвід роботи:
З 1999 року по 2012 рік робота головним бухгалтером в комерційних компаніях.
З 2006 року по сьогодні фріланс робота з підбору персоналу в різних напрямках.
Люблю своє місто, куди б не їхала завжди хочеться повертатися.
Вірю, що чим більше щасливих людей, тим світ стає кращим.
Чому беру участь в цьому проекті: є бажання знання і віра в те, що все вийде.
Мої знання і досвід допоможуть знаходити компроміси і правильне рішення.
Моя наполегливість дозволяє мені досягати результатів, там де у багатьох опускаються руки.
Досягнення, про які хотілося б написати будуть ще попереду.
Активна життєва позиція дозволяє мені встигати і поєднувати іноді неможливе, роблю не для того, щоб хтось схвалив або похвалив, а тому що не можу інакше. Якщо приймаю рішення, що прийшов час зробити ... .. беру і роблю.
Соціальний захист
Ідея змін
Мета проекту – Фестиваль «Країна рівних», який буде базовою основою для створення інших проектів у сфері працевлаштування осіб цих категорій.
За допомогою фестивалю, який буде проходити у різних куточках України, з періодичністю раз на півроку, допомогти роботодавцям знайомитися з робітниками з інвалідністю, а також дати можливості особам, які відбували покарання у місцях позбавлення волі, презентувати себе для подальшого пошуку роботи. Фестиваль буде надавати рівні можливості для усіх його учасників.
Про проект:
Це соціально-культурний фестиваль. Термін проведення 2 дні в різних містах України. Учасники фестивалю, це люди, які займаються індивідуальною творчою роботою «Хенд Мей», особи як з інвалідністю так и всі інші, хто має, що показати та навчити інших. Важливою складовою може бути можливість реалізовувати свої вироби на площадках фестивалю, можливість спілкування між різними категоріями суспільства, можливість навчити дітей та дорослих сприйняти їх як рівних.
Одним із блоків фестивалю буде платформа для співпраці роботодавців та осіб які мають інвалідність, або відбували покарання. У процесі заходу будуть демонструютися ролики з людьми, які потребують роботу, а також ролики з роботодавцями, в яких розповідається, кого вони хочуть бачити у своїх командах. Ця атмосфера, буде давати можливості для знайомства двох сторін, які потребують взаємопраці.
Україна в подальшому буде мати ще більший клопіт з робітниками, чому би не зробити можливим використовувати людський ресурс, який ми маємо, та про який прийнято не згадувати. Ми своїм відношенням робимо ці категорії людей , людьми з обмеженими можливостями. Від цієї взаємопраці виграватиме кожний українець, тому що менше витрат будемо сплачувати на утримання в’язниць,та інших закладів.
У нашому суспільстві прийнято жаліти іх, але вони не потребують жалості, їм потрібно давати можливості. Для держави економічно вигідно буде давати можливості, щоб люди ставали фінансово-незалежними, щасливими людьми, ніж утримувати нещасливих людей. За допомогою фестивалю, та іншим заходам дуже потрібно змінювати відношення до людей цих категорій. Людина інвалід, який буде мати гідну роботу, або створить свій маленький бізнес, людина яка буде мати змогу більш не повертатися у в’язницю, це буде перемога кожного з нас, це маленькі перемоги, які дають можливості країні розвиватися.
Базовим регіоном для створення та початку проекту є місто Запоріжжя.
Термін реалізації, від 9 місяців до 18 місяців.
Перший період (2-3 місяці) з 15.06.18 по 15.09.18
Налагодження діалогу між організаціями та реальним сектором, в якому планується проводити всі заходи.
Збір та обробка інформації, яких спеціалістів, та на яких умовах готові приймати роботодавці. Яка вже існує профорієнтація у осіб цих категорій.
Що треба, щоб провести навчання до потрібної кваліфікації.
Діалог між вже існуючими фестивалями, які пропагують індивідуальну творчу діяльність спрямовану, на розвиток та фінансову незалежність.
Діалог з місцевою владою, щодо підтримки цього фестивалю.
Пошук грантових проектів, які дадуть змогу залучити додаткові кошти на розвиток.
Створення кошторису майбутніх заходів, та перспективи, які дадуть змогу у подальшому стати фінансово незалежним заходом.
Підбиття підсумків та уточнення напрямку подальшого розвитку проекту.
Другий період ( 5-6 місяців ) з 20.09.18 по 20.04.19
Підготовчий період до проведення фестивалю.
Пошук міста для проведення. Рішення організаційних питань.
Робота з місцевою владою з метою проведення інформативних заходів, які будуть сприяти для залучення якомога більшої кількості як учасників, так і відвідувачів.
Визначення кількості учасників.
Затвердження кошторису та коригування напрямку.
Можливо залучення до цього фестивалю провідних сайтів з пошуку роботи.
Третій період проведення фестивалю з 15.05.19 по 30.08.19
Дата проведення буде залежати від наявності вільних площадок, які можуть бути у місті для проведення цього заходу.
Четвертий період.
Підбитті підсумків, робота над помилками та вибір подальшого міста, в якому можна реалізовувати цей проект.
У подальшому досвід співпраці дасть змогу внести зміни у нормативні акти для більш якісного працевлаштування цих категорій населення.