1

Величкевич Олександр

Вік
58
Київська
Київ
Біографія

Освіта

1983 р. - Київський політехнічний інститут з відзнакою, інженер-металург.

Досвід роботи

Із 10.08.2011р. - різні компанії (автобізнес, оборонна промисловість, виробництво). Посада: антикризовий менеджер, генеральній директор групи компаній, директор із розвитку, з підпорядкуванням безпосередньо власникові бізнесу.

01.09.2010 – 10.08.2011 - IT-Компанія MUK, ведучий дистриб'ютор IT- техніки і технологій в Україні, м. Київ. Заступник директора із розвитку сервісу

01.04.2010 – 31.08.2010 - компанія «АвтоінтернешнлМетрополіс», офіційний дилер Suzuki&Mazda у Києві. Генеральний директор. 

10.10.2007 – 21.10.2008  - начальник відділу розвитку та оснащення мережі сервису. Департамент сервису Апарата управління Корпорації “УкрАВТО”. 

2003-2007 - напрям діяльності ООО “1-й Автоцентр Київ”. Заступник генерального директора з виробництва

Послуги з обслуговування і ремонту легкових автомобілів VW Group, оптова і роздрібна.

Державне управління
Ідея змін

Моя програмна мета: дати владу і управління підприємствами фахівцям, а не особам по партійним квотам.

Щоб навести лад в Україні 

1. Треба привести до влади та до керівництва підприємствами фахівців, підібраних тільки за однією ознакою – професіоналізмом; навести лад з освітою та профорієнтацією молоді. І все! Всі проблеми ці люди зможуть вирішити і з податками, і з плануванням, і з управлінням, і з мотивацією, і з освітою, і з пенсійним забезпеченням та багато чим іншим.

2. Змінити виборче законодавство, бо люди мають право відізвати любого чиновника (президента, прем'єра, депутата), якщо він або забув про свої обіцянки, або не виконав частину обіцяного у відведений для цього термін.

3. Дати можливість отримати освіту, яка признається в усьому світі та знайти роботу у своїй Країні.

4. Реальне медичне забезпечення.

5. Вивести Армію на рівень кращих армій світу, бо таку державу треба мати можливість захистити навіть від «добрих сусідів».

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:20

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 17:33

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]

для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада