ммммммммм

Вертепний Тарас

Вік
40
Львівська
Львів
Біографія

Освіта

09.1995 - 06.2000рр. - Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), геологічний, геологічна зйомка пошуки та
розвідка, Львів

Досвід роботи

08.2000 - 06.2011рр. - Український державний геологорозвідувальний інститут (ЛВ УкрДГРІ) (геологія).
із 05.2010 – відділ геологічного моделювання пасток та оцінки запасів нафти і газу.
із 08.2000 – відділ геофізичних досліджень.
Складання та побудова геолого-геофізичних моделей родовищ вуглеводнів (карти, розрізи, кореляційні схеми тощо), геологічна інтерпретація даних ГДС. Участь у розробці, удосконаленні технічних, технологічних і методичних засобів виконання геологорозвідувальних, геофізичних робіт, спрямованих на вивчення і пошук нових родовищ нафти тагазу. Геологічний опис досліджуваної території, літофаціальна характеристика розрізів свердловин. Оцінка перспектив нафтогазоносності. Складання рекомендацій стосовно буріння нових свердловин. Участь у підрахунку запасів ВВ.

Екологія
Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: самоорганізація суспільства, популяризація (через ЗМІ, у школах, ВНЗ, тощо) ощадливого ставлення до довкілля, тиск (контроль) як окремих громадян, так і ГО на відповідні державні органи із метою виконання ними своїх прямих обов’язків, слідкування за дотриманням елементарних норм поведінки на природі.

Засоби втілення проекту:

1. Завдання (умовно) для ГО: (на державному рівні) зобов’язати всі промислові та с/г підприємства встановити відповідні (ефективні) очисні споруди, мотивуючи підприємства тимчасовими дотаціями та «відчутними» штрафними санкціями.

2. Завдання (умовно) для кожного громадянина: (на місцевому рівні) переконати ОТГ встановлювати на підконтрольних територіях індивідуальні очисні споруди (дотуючи їх установку у межах програми «Безпечне довкілля», на кшталт програми «Енергозбереження»), смітники на місцях відпочинку та на узліссях, також на берегах водойм та уздовж річок (хоча б через кожен кілометр), очищення русел та прибережних ділянок, контроль та конкретні відчутні санкції за невиконання норм.

Етапи: проект не має часових меж. Починати треба негайно, виконання етапів  - синхронне. 

За умови підтримки суспільства, державних органів та інвесторів план дій такий:

1) встановлення смітників, порядок утилізації сміття – 1-2 місяця;

2) встановлення очисних споруд на підприємствах – 1-2 роки, індивідуальних – до 5 років;

3) очищення русел, прибережних ділянок, тощо – повністю, далі - за потреби;

4) відновлення біоресурсів – постійно, щорічно. Моніторинг і контроль – постійно.

Очікуваний результат: у перший рік і далі – зовні чисте довкілля. Через 10-15 років і далі – чиста питна вода, здорова екосистема із багатими і різноманітними біоресурсами, чисте повітря, покращення фізичного стану населення, значне зростання економіки.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:46

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада