Веселовский

Веселовський Євген

Вік
34
Миколаївська
Миколаїв
Біографія

Захоплююся створенням музики (професійно), захоплювався у минулому футболом. Займався йогою.

Освіта

09.2010 - 05.2011 - будівельний ліцей, маляр-штукатур, Миколаїв;

09.2005 - 05.2009 - незакінчена вища: університет культури, менеджер готельно-ресторанного бізнесу, Миколаїв.

Досвід роботи

02.2011 - 02.2018 - маляр, будкомплекс, столичні будтехнології, Укрбуд, будкрафт, КАНбуд (будівництво), шпаклівка, покраска багети, фарбування з пульвера, сітка, полотно.

До отримання будівельної освіти працював барменом офіціантом, на автомийці, мерчендайзером, продавцем-консультантом у мережевому маркетингу.


 

Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Чого я хочу?

1. Зняття недоторканності. Влада - це відповідальність.

2. Ухвалення закону, що розділяє владу і бізнес. Люди повинні зробити вибір або влада, або бізнес.

3. Державний капіталізм з розвитком (ДПП) нафтогазовий сектор. Увага засобів масової інформації має бути направлена на висвітлення проблем всередині країни.

4. Перехід до прямої демократії. Пряма демократія, де громадяни здійснюють своє право прийняття політичних рішень безпосередньо, за рахунок досягнення консенсусу або за допомогою процедур підпорядкування меншості більшості, через використання інформаційних технологій (смс, телефон в якості голосового повідомлення).

5. Духовний розвиток (реклама інформації пов'язаної з нашим єством (Хто ми? Що ми?). Розширення свідомості і налаштування на здоровий спосіб життя.

Зупинити війну - питання буде поставлено на референдум. Війна ознака низького рівня свідомості втілених душ. Згідно із законом причинно-наслідкового зв'язку люди з низьким рівнем духовного розвитку формують негативну колективну карму народу, якщо їх підтримує більшість. Тому тільки люди, які дотримуються вищих принципів моралі зможуть поліпшити ситуацію.

Чому я буду приділяти увагу?

Перш за все НДІ і НАУ. Вирішення соціальних проблем неможливо без нових технологій.

Для цього мені потрібна буде інформація про проблеми в усіх галузях і допоможуть мені в цьому незалежні аналітики, політологи та директори різних установ.

У результаті нам потрібно вкладати гроші лише в ті розробки, які допоможуть нам у вирішенні проблем.

У нашому випадку, коли виробництво високотехнологічного обладнання відсутнє, є можливість розвивати нові напрямки, наприклад, хвильова генетика (лікування звуком).

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:53

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада