виговський

Виговський В'ячеслав

Вік
28
Житомирська
Житомир
Біографія

Народився в місті Житомирі 26 квітня 1990 року, навчався до 9 класу у гуманітарній гімназії №23, після чого вступив у Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права. Тут провчився 2 роки, а потім вступив у Київський університет права НАН України.

Отримав ступінь бакалавра у КУП НАН України.

Для отримання повної вищої освіти вступив у Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Де я тільки не працював - розклеював оголошення, гардеробником, помічником адвоката, допомагав батьку у його бізнесі. На даний момент продаю огірки солені, вялену рибу, хліб та лимонад.

Державне управління
Ідея змін

Побудувати сучасну, незалежну, потужну Україну. Повернути видобуток всіх корисних копалин у державну власність, націоналізувати енергетичний сектор, зупинити АТО, повернути громадян із закордону на Батьківщину. 

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:29

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 17:29

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]

для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада