вірич

Вірич Максим

Вік
47
Київська
Київ
Біографія

Освіта: Вища

1992-1997 рр. – КМУЦА, юрист, 1989 – ВВШВ – Водолаз.
1986-1989 рр. СПТУ – 21, спеціальність: слюсар  з ремонту автотранспорту.

Досвід роботи:
2017р. по сьогоднішній день директор ГО «Центр безпеки життєдіяльності України».               

2008р. по 2017р. – Голова правління ГО «Київська спілка захисту підприємців».

2002р. по 2008р. – Працював у різних комерційних підприємствах на керівних посадах.                                                        

1998р. по 2002р. Фотокореспондент газети «Київські обрії».

Військову службу проходив в лавах збройних сил СРСР.

Водолаз, член комісії з техногенної, екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ВГО УСП.

Посилання на повне резюме

Екологія
Ідея змін

Мета: Створення в рідній Україні умов для безпечного та комфортного, заможного і щасливого життя людей.

Завдання:                                                                                                                                                                                                                                         

1. Створення в мережі на сайті http://www.ngo-cslu.org.ua у режимі вільного доступу для кожного українця порталу об’єднання зусиль, який в основному орієнтований на спільну співпрацю всіх українців, громадських активістів та організацій, місця де кожен може висловитись з приводу проблем, загроз і шляхів вирішення озвучених питань. Місця де всі можуть побачити проблеми України і кожен в міру своїх сил та можливостей може визначити свою участь, зробити свій внесок в загальну справу спасіння України, усунення загроз, викликів та небезпек і подолання їх наслідків. Місця, де кожен може представити свої екологічні проекти, показати свої досягнення, попросити про допомогу і отримати її.  

2. Створення загальноукраїнського  контакт-центру з номером для безкоштовного дозвону 0 800 400 112 для оперативного реагування на загрози, виклики та небезпеки і надання можливості кожному українцю поділитись своїми думками та досвідом і долучитись до захисту України від загроз сьогодення в ім’я майбутніх поколінь.   

3. Створення неприбуткових спеціалізованих науково – дослідних та аварійно – рятувальних підрозділів, що дозволить оперативно реагувати на інформацію, отриману з порталу та вирішувати практично питання видалення небезпечних речовин, чи виконання інших робіт, що потребують спеціальних знань, досвіду, обладнання, машин і механізмів, дозволів та ліцензій.

Неприбутковість цих структур дозволить оперативно отримати інформаційні та дослідні вихідні данні, провести дослідження та аналіз ситуації для правильного та фахового прийняття рішень для подолання та попередження критичних ситуацій, небезпек та аварій і ефективного усунення їх наслідків, дозволить негайно приступати до безпосереднього вирішення питань і усунення небезпек, проведення невідкладних робіт та заходів  і  що важливо – витрати на ці дії будуть мінімальними, за нашими розрахунками вартість робіт буде нижчою на 30 – 45 % від ринкової вартості таких робіт, що дозволить максимально ефективно використовувати кожну благодійну копійку, а звіти про виконання робіт і досліджень контролюються та оцінюються саме громадою, що забезпечує прозорість і ефективність, впевненість благодійників та фінансових спонсорів у тому що кошти до кожної копійки використані на благо України!  

Посилання на повну програмну мету.

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 18:30

Почему не уделено внимание телевидению ?

Вірич Максим Петрович

У відповідь до від

чт, 05/10/2018 - 11:43

Телебачення це трибуна, а трибуна потрібна більше щоб поговорити, а у нас більше попрацювати на користь України і наших дітей, якщо хтось хоче піаритись - будьласка, але для початку допоможи звільнити Україну від радіації, хімічних, токсичних і техногенних небезпек і честь тобі і хвала - піарся!

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:52

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада