Вітров

Вітров Сергій

Вік
42
Черкаська
Черкаси
Біографія

Народився 18 грудня 1976 року. 


Освіта

Середня-спеціальна — Черкаський Банківський Коледж. Банківський співробітник, молодший спеціаліст.


Досвід роботи

Із 03.07.2003р. по 25.12.2006р. — водій директора ТОВ «Вайсе-Стиль»

Із 10.04.2007р. по 09.10.2008р. — водій-експедитор ТОВ «Інтертелеком»

Із 14.10.2008р. по 03.10.2011р. — водій транспортних засобів відділу розвитку та забезпечення операційного Управління регіонального відділення АТ «ОТП Банк»

Права кат. «B, C, D».

З 03.10.2011р. по 12.11.2012р. — заступник начальника відділу розвитку та забезпечення операційного Управління регіонального відділення «Центрально-українська регіональна дирекція» АТ «ОТП Банк». 

Практичний досвід на цій посаді: 

Забезпечення життєдіяльності регіонального відділення банку, відкриття відділень з «0», ведення переговорів, тендерів, узгодження і підписання договорів, оплата рахунків, ведення документації обліку комунальних платежів, замовлення і розподіл витратних матеріалів, проведення інвентаризації ТМЦ, матеріальна відповідальність, ведення журналів інструктажів з охорони праці, пожежної безпеки, внутрішньої безпеки, зміна кодів доступу, постановка і зняття об'єкта з охорони, взаємодія з охоронною структурою і службою безпеки банку, контроль технічної безпеки, ведення «Наглядової справи», звітність і взаємодія з відділами головного офісу, внутрішнє листування, телефонні переговори, дотримання дрескоду і корпоративної культури, управління і постановка задач підлеглим. 

Економіка
Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Реанімувати швидкісний водний транспорт «метеори та ракети». Черкаси - центр України, тож можна зробити місто центрально-вузловою станцією, облаштувавши захищеним від погодних умов річковим портом.

Розробити маршрути водного транспорту по Україні, а також у Білорусь, Крим, Турцію, Болгарію тощо.

Виходячи зі старого розкладу:

  • Проїзд із Києва до Дніпропетровська – 9-10 годин, приблизно 300 гривень
  • Із Києва до Кременчука – 4,5-5 годин, приблизно 200 гривень
  • Із Дніпропетровська до Кременчука – 2,5-3 години, 160-180 гривень
Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:46

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада