1

Вівчар Оксана

Вік
34
Тернопільська
c.Петриків
Біографія

Освіта

Протягом 1999–2003 рр. навчалась у технічному коледжі Тернопільського державного технічного університету ім. І. Пулюя за спеціальністю “Організація виробництва” та отримала диплом молодшого спеціаліста з відзнакою.

З 2003–2005 рр. навчалась у Тернопільському державному технічному університеті ім. І. Пулюя за спеціальністю “Менеджмент” та отримала диплом бакалавра з відзнакою.

У 2006 році з відзнакою закінчила Тернопільський державний технічний університет ім. І. Пулюя та отримала диплом магістра з відзнакою “Менеджмент організацій”.

У 2011 році успішно захистила кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді К 58. 052. 05 на тему: “Інноваційно–логістичні підходи до управління підприємствами з ремонту й експлуатації автошляхів” за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами.

Досвід роботи

Із 2012 року – старший викладач кафедри фінансово-економічної безпеки юридичного факультету ТНЕУ;

із 2013 року – дотепер – доцент кафедри фінансово-економічної безпеки юридичного факультету ТНЕУ, перейменованої з 28.08.2014 р. на кафедру фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності, а з 14.03.2017 р. на кафедру економічної безпеки та фінансових розслідувань.

Рішенням атестаційної колегії від 28 лютого 2017 року № 331 Міністерства освіти та науки України їй було присвоєно вчене звання доцента.

Рішенням Академії економічних наук України 12 травня 2017, м. Київ № 401 була обрана Членом-кореспондентом зі спеціальності “Менеджмент”.

Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: вирішити проблему розподілу коштів між населеними пунктами, що увійшли до складу об’єднаної громади. 

Отримання нових повноважень та відповідних фінансових ресурсів ставить перед органами місцевого самоврядування ОТГ, депутатами відповідних рад нові завдання щодо планування та використання бюджетних надходжень.

Окремі види доходів і видатків бюджету можуть перетворюватися у бюджетні стимули, якщо методи мобілізації, напрями і порядок використання бюджетних коштів будуть пов’язані із інтересами громади та економічними інтересами суб’єктів господарювання.

Бюджетний кодекс України  встановлює, що одним із принципів бюджетної системи є принцип публічності та прозорості, який передбачає інформування громадськості з питань складання, розгляду, затвердження, виконання державного бюджету та місцевих бюджетів, а також контролю за виконанням державного бюджету та місцевих бюджетів (ст. 7 Кодексу).

При плануванні розвитку інфраструктури громади важливим є виявлення реальних потреб жителів, бачення проблем їх очима, визначення пріоритетів у вирішенні тих чи інших проектів.

Саме тому у об’єднаній територіальній громаді треба вирішити питання справедливого розподілу бюджетних коштів.

Проблему розподілу коштів між населеними пунктами, що увійшли до складу об’єднаної громади, тут можна розв’язати колегіально, створивши формулу розподілу бюджетних коштів. При цьому сума бюджету розвитку затверджуються радою громади за допомогою організаційно-економічного механізму запропонованого алгоритму згідно додатку А або додатку Б.

Проблема прозорості дій органів влади всіх рівнів сьогодні особливо актуальна, оскільки прозорість – основна умова запровадження якісно нового типу взаємовідносин між громадянами та органами виконавчої влади, а саме такого, за яким кожній людині було б забезпечено реальне додержання і захист належних їй прав і свобод у сфері діяльності цих органів.

Запропонований кандидаткою алгоритм розрахунку бюджету кожного села (селища) дивіться у посиланні на повну програмну мету

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:30

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:19

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:37

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада