к

Вогник Таіс

Вік
34
Київська
Київ
Біографія

Освіта

 - оператор електронних процесів – ПТУ на базі заводу «Кристал»;

 - курси компьютерні при КПІ «Технохорвард»;

 - курси WEB-дизайну центру «Контакт» при КПІ;

 - юридичний факультет ІЗІТ – освіта незакінчена – 3 роки.

Робота

1992 - 2000 рр. – лаборант у інституті гематологіі та продавцець на ринку;

2000 - 2008 рр. – дизайнер у програмі Photoshop у фотоцентрах «Ексар», «Профото», «Цифрове фото»;

2008 - 2010 рр. – ріелтор у фірмах «Хрещатик», «Тирис»;

Із 2010 року – фріланс ( Photoshop-майстер та консультант із продажу нерухомості).

Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Програмна мета

 1. Повернути надра землі у володіння громадян, згідно із Конституцією України, але залишити право власності на землю та право на видобуток корисних копалин.
   
 2. Зробити Україну більш технологічною, такою, яка братиме участь у світових змаганнях із розробки нових технологій.
   
 3. Розробити декілька проектів для створення іміджу України, проектів-цікавинок для туристів, щоб Україна навчилася заробляти на туризмі.
   
 4. Легалізувати фрілансерів. Заохочення до виплат податків фрілансерів, мотивуючи це захищеністю у разі судових тяжб із працедавцем та нараховуванням пенсіонного стажу.
   
 5. Дбати про здоров’я нації - медичне страхування. Створити всеукраїнську організацію зі страхування, яка спеціалізується тільки на медичному страхуванні. Створити лояльні пакети страхування та популяризувати ці пакети серед населення.
   
 6. Соціалізувати людей, яким виповнилося більше сорока років. Розробити та пропагувати закон, який забороняє багатьом установам, фірмам, корпораціям обмежувати вік працівників, які можуть найматися до них на роботу. 
   
 7. Створити програму та відправити у розробку у вигляді законів на графіки тривалості робочого дня. Поступово, але зменшувати ненормовану тривалість робочого дня – де вони становлять 12 годин на день та більше, привести до законодавчих норм, які не будуть шкідливими для здоров’я людини.
   
 8. Створення всеукраїнського(а у перспективі - і міжнародного) аукціону ідей та залучення інвесторів. Цей аукціон пришвидшить технологічний розвиток країни, тому що є багато власників ідей, які просто не мають грошей на реалізацію. 

Посилання на повну програмну мету

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада