волков

Волков Сергій

Вік
32
Київська
Київ
Біографія

Освіта:

2009 р. - закінчив навчання в Одеському Національному Політехнічному університеті («Інженерна механіка»);

2010 р. - закінчив навчання в Одеському Національному Політехнічному університеті («Економіка підприємства»);

2018 р. - студент Національного транспортного університету (екологія).


Професійна діяльність:

З 2010 по 2018 - від молодшого спеціаліста до заступника директора ТОВ "Київміськвторесурси" kgvr.com.ua - підприємство з великим досвідом (засновано 1948 р.) та потужностями збору та переробки понад 60 000 тонн відходів на рік.

З 2010 року по сьогодні набуваю досвід зі співпраці з установами різної форми власності різних держав пов’язаних з утворенням та управлінням, перевезенням та переробкою або захороненням ТПВ (сміттєзвалища, сміттєсортувальні станції, полігони ТПВ ,заводи з переробки паперу, скла, полімерів, та інших видів)

З 2018- приватний підприємець в сфері управління відходами.

Громадська діяльність:

- Голова правління громадської організації « Друге життя» 

- Голова «комітету з питань управління відходами» Громадської ради при Мінприроди з 2016 р.

- З 2010 року активно підтримую, організовую та беру участь громадських ініціативах екологічного спрямування («Зробимо Київ чистим 2010», «Зробимо Україну чистою , «День врятованого дерева», Lets do it Ukraine, « Друге життя-подвійний добрий вчинок», «Надія Є» Посади 100 000 дерев , «Роздільний суботник 2018  та десятки толок й екологічно просвітницька робота з школярами та студентами.

Посилання на повне резюме

Екологія
Ідея змін

Мета:
Підняти рівень екологічної свідомості громадян. Зробити Україну чистою.

Шляхи реалізації, без залучення державних коштів:

- Запровадити систему роздільного збирання відходів в школах м.Києва (успішний пілот вже запустили в 2-х школах). Це дає можливість змінювати звички й відношення до довкілля дітей-агентів змін суспільства) 

- Створити "Еко хаб" в м. Києві для обміну досвідом, проведенням тренінгів, зборів і координації і активації дій екоспільноти.

- По засміченості зон відпочинку створили петицію про "збільшення штрафів і притягнення до відповідальності", комунікували з авторами законопроектів, плануємо флешмоби, звернення, пікети та інші акції для просування мети.

-Участь у розробці законопроектів що врегульовують управління відходами.

Це основні пункти, які розкривають напрямок моєї громадської діяльності, цим не обмежуюсь, але саме вони задають вектор руху.

Посилання на повну програмну мету.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:31

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 18:50

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:03

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Слюбик Андрій Володимирович

нд, 05/27/2018 - 12:18

Зміни вказані Вами необхідні країні. Підтримую.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада