11

Волова Тамара

Вік
48
Харківська
Харків
Біографія

Народилася 16 липня 1979 року в смт. Нова Водолага Харківської області.

1986 — 1994 рр. — навчання у Нововодолазькій школі №1.

1994 - 1996 р. — навчання у Нововодолазькій школі  №2.

1996 — 2000 рр. — навчання у ХДПУ ім. Г.С. Сковороди

2001 — 2004 рр. - декретна відпустка.

2007 — 2008 рр. - начальник відділу продажів ПП "П'ятидверна Н".

2008 — 2009 рр. - адміністратор магазину “Шиворіт навиворіт”.

2009 — 2016 рр. - приватний підприємець.

2016 — 2018 рр. - декретна відпустка.

Маю двох дітей — донька Волова Віолетта Валеріївна, 16 років, школярка. Та син Воловий Іван Валерійович, 2 роки.

Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: створення Центрів із надання психологічної допомоги жінкам — це місце, де будь-яка жінка може отримати підтримку, визначити свій шлях та “зібратися” задля подальшого існування.

Це місце, де жінка може це зробити з допомогою фахівців та таких же жінок, як вона сама. Нині здебільшого піклуванням про жінок займаються Центри, які працюють з жертвами домашнього насильства.

Я в жодному разі не намагаюся применшити об'єм їх праці, однак у нас існує маса проблем, з якими жінки залишаються один на один.

Напрямки роботи Центрів:

  1. Робота з дружинами АТОвців. На нашому ТБ показували серіал “Батьківщина”. Цей серіал презентував одну геніальну думку, яку озвучила дружина американського військового, який повернувся з полону: “Якби я знала, що на мене чекає після його повернення”. Це не дослівно, однак з максимальним змістовним навантаженням. Жінкам  АТОвців вкрай потрібна допомога психолога задля розуміння свого чоловіка, який повернувся з місць бойових дій та зазнав таких, хай і тимчасових, змін, які не дають сім'ї його впізнати. Необхідність соціалізувати свого чоловіка, прийняти його із його психологічною травмою, надати допомогу чоловікові — ось питання, над вирішенням яких повинні працювати психологи Центрів роботи з жінками АТОвців.
  2. Психологи Центрів мають працювати з будь-якими проблемами, щодо яких звертатимуться жінки: непорозуміння з дітьми, чоловіками, проблеми з роботою, гендерні проблеми тощо. З огляду на дійсність, у якій ми живемо, допомога потрібна кожній третій жінці, і цю допомогу жінка має отримати.
  3. Робота з жінками, які втратили своїх близьких. Психологи Центрів мають працювати з жінками, які потребують допомоги внаслідок втрати рідних, навіть з огляду на те, що психологічна допомога у нас “не вітається”. Однак, психологічна допомога переходу зі стану гострого болю до світлих спогадів допоможе значно скоротити час скорботи та психологічну травматизацію  жінок.

У Центрах, окрім психологічної допомоги, жінки мають отримати кваліфіковану юридичну допомогу. До роботи можуть бути залучені студенти психологічного та юридичного напрямків навчання, які мають змогу надавати допомогу жінкам, які звернулися до Центрів.

Здебільшого такі Центри потрібні не у великих містах, а в найбільших осередках територіальних об'єднань, де кваліфікована допомога психолога або юриста є недоступною із різних причин.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада