Ярошенко Юрій

Ярошенко Юрій

Вік
31
Одеська
смт Любашівка
Біографія

Освіта    

  • Кіровоградський національний технічний університет – м. Кіровоград. Спеціаліст-бухгалтер за спеціалізацією облік та аудит.

Досвід роботи     

  • Економіст з фінансової роботи, Любашівська ЦРЛ. 2008 р. – по теперішній час;

  • Бухгалтер із обліку та нарахування заробітної плати. Страхова компанія  Любашівський КЗ ЦПМСД 0,5 ставки. 2013 р. – по теперішній час;

  • Бухгалтер із обліку та нарахування заробітної платиТОВ  НВП «Агро-Ритм» (компанія яка реалізує насіння зернових ) 0,5 ставки на умовах ГГРЧ (гнучкого графіку регулювання робочого часу) 2014 р. – по теперішній час;

  • Начальник відділу кадрів. ТОВ  НВП «Агро-Ритм» (компанія яка реалізує насіння зернових ) 0,5 ставки на умовах ГГРЧ (гнучкого графіку регулювання робочого часу) 2014 р. – по теперішній час.

ІТ
Ідея змін

Мета

Децентралізована система державних закупівель на основі блокчейн.

В Україні дуже велика проблема це корупція,якщо ми викорінімо корупцію це створить умови для інвестицій і розвитку внутрішнього бізнесу. З криптовалютами я познайомився більше року назад,а саму технологію блокчейн почав вивчати досить недавно і зробив висновок,що якщо ми використаємо цю технологію на державному рівні ми перекриємо кисень корупціонерам.

Спростимо і зробимо надійну стійку до всякого виду хакерських атак та підроблення записів саму систему державних закупівель. Ринок державних закупівель сягає сотень мільярдів гривень, ви розумієте що це клондайк для корупціонерів, якщо використовувати старт контракти в укладанні договорів та інших пов’язаних з державними закупівлями документів то щоб провести чесну повністю відкриту закупівлю потрібно буде декілька кліків мишки без паперового документообігу.

Шляхи реалізації

  •  Щоб створити DPPS потрібно зібрати IT спеціалістів які працюють у сфері  blockchain, та створити державну структуру для розвитку blockchain та пов’язаними з ним технологіями. Сама технологія досить молода але за нею майбутнє. Ми повинні вийти в лідери у використанні цієї технології державою.

Час створення

Для створення DPPS потрібно декілька етапів

  • Cтворення бюро з розвитку blockchain;
  • Пошук шляхів фінансування;
  • Набір IT спеціалістів які працюють у сфері  blockchain;
  • І вже потім разом створення дорожньої карти з розвитку  DPPS.

Якщо ці етапи пройти швидко то тестову версію системи DPPS можна запустити вже через 6 місяців.  

Якщо ми будемо лідерами в вивчені та застосуванні державою цих технологій, в не далекому майбутньому Україна буде входити в найбільші економіки світу та міжнародний клуб G 7. 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:12

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:27

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь. Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 16:08

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада