Юрченко Микола

Юрченко Микола

Вік
72
Київська
Київ
Біографія

Освіта: вища, Київський національний університет ім Т.Г.Шевченка

Науковий ступінь: кандидат хімічних наук

Наукова посада: старший науковий співробітник

Науковий стаж: 50 років

Науковий доробок: дві англомовні книги та сотні наукових статей

Сфери інтересів (професійне володіння предметом): сталий розвиток, актуалізація історії, міжнародні відносини, інформаційні технології, суспільні проекти, прикладна етологія тощо

Поточне місце роботи: фрілансер, автор та менеджер суспільних проектів

Наразі менеджер проекту: Kyiv Civilization Unia, Kyiv Blockchain Unia

Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

УКРАЇНА ГОТУЄТЬСЯ ОТРИМАТИ НОБЕЛІВСЬКУ ПРЕМІЮ МИРУ

БЛОКЧЕЙН СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ НОБЕЛІВСЬКОЇ ПРЕМІЇ МИРУ

Частина 1

Мова йде про створення спільного блокчейн-середовища для Білорусі, Естонії, Латвії, Литви, Польщі та України для забезпечення різних напрямків взаємного розвитку.

1. Ідентифікація та автентифікація особистості, електронна резидентура та надання інших цивільно-цифрових послуг громадянам Білорусі, Естонії, Латвії, Литви, Польщі та України. 

2. Створення реєстрів та голосування у спільному блокчейн-середовищі для громадян Білорусі, Естонії, Латвії, Литви, Польщі та України з питань взаємного розвитку.

3. Міждержавне управління у спільному блокчейн-середовищі Білорусі, Естонії, Латвії, Литви, Польщі та України з питань взаєного розвитку.

4. Фінансові технології.

5. Забезпечення зберігання та обігу юридичних документів у спільному блокчейн-середовищі для Білорусі, Естонії, Латвії, Литви, Польщі та України за такими напрямками:

•    Позови до Російської Федерації (Московії) про заборону використтаня наз Русь, Росія, які належать Україні, позови про відшкодування шкоди, завданної незаконним використанням Московією цих назв;
•    Позови до Російської Федерації (Московії), спричинені анексією Криму та війною на Донбасі;
•    Інвентаризація міжнародних активів Російської Федерації (Московії) та їх постійний моніторинг з метою своєчасного арешту цих активів тощо.

Даний напрямок кореспондується з проектом постанови Верховної Ради України «Про комплекс невідкладних заходів щодо практичної реалізації міжнародно-правової відповідальності Російської Федерації за збройну агресію проти України», зміст якої можна знайти за наступною адресою:

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=60601 

Вказаною постановою Верховна Рада України рекомендує Президенту «створити міжвідомчий орган, відповідальний за підготовку консолідованої претензії України як держави, що зазнала агресії, до Російській Федерації як держави-агресора».

6. Відстеження фармацевтичних препаратів та іншої продукції по всьому ланцюжку поставок від виробників до споживачів для забезпечення споживачів автентичними продуктами без підробок, надання інших споріднених інформаційно-цифрових послуг громадянам Білорусі, Естонії, Латвії, Литви, Польщі та України.

7. Захист авторських прав художниками, музикантами, винахідниками тощо за допомогою зашифрованих ідентифікаторів тощо

Це не виключає самостійного використання таких сервісів, як Ascribe, Binded тощо.

Вказаний перелік напрямків розвитку спільного блокчейн-середовища для Білорусі, Естонії, Латвії, Литви, Польщі та України може бути доповнений.

Насьогодні технологія блокчейну розробляється в Білорусі, Естонії, Латвії, Литві, Польщі та Україні головним чином у вигляді окремих стартапів. Проте, консолідація зусиль збільшує кількість потенційних цільових споживачів (у нашому випадку, приблизно до 90 мільйонів) і призводить до посилення позицій окремих розробників.

Частина 2

Висунення Російській Федерації, Московії, міжнародних судових позовів щодо припинення незаконного використання назв «Русь», «Росія», які належать Україні, та відшкодування шкоди, завданої привласненням цих назв.

Прецедент:

Топонімічний конфлікт між Грецією та Колишньою Югославською Республікою Македонія щодо використання останньою назви «Македонія».

Тривалість проекту:

Тривалість вирішення конфлікту між Грецією та Македонією становить наразі біля 30 років.

Вирішення більш потужного конфлікту між Україною та Московією також може тривати кілька десятків років. Проте, цей термін має бути скорочений за рахунок досконалого вивчення практики вирішення конфлікту між Грецією та Македонією і, таким чиним, за рахунок завчасного запобігання можливих помилок.

Оцінка розміру відшкодування завданих збитків:

На рівні десятків трильйонів доларів США.

Нематеріальні дивіденди:

Враховуючи надзвичайну задавненість топонімічного конфлікту між Україною та Московією (300 років) та розміри відшкодування завданих збитків, проект розглядається як найбільша юридична кампанія за всю історію людства.

Дивіденди України у цивілізаційній, інформаційній, геополітичній та юридичній сферах є безпрецедентними та не піддаються реальним оцінкам.
 

Посилання на повну програмну мету кандидата.

 

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 19:16

Бред

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 15:29

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно всіх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]
для продовження комінікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада