заблоцький

Заблоцький Сергій

Вік
39
Київська
Вишневе
Біографія

Освіта:

У 2002 році закінчив Одеську національну академію зв’язку ім. О.С.Попова.

У 2013 році закінчив аспірантуру Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова.

У 2015 року здобув науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю «телекомунікаційні системи та мережі».   

Досвід роботи:

2002 - 2012 роки працював на посадах: від інженера до начальника відділу апарату управління ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ», ТОВ «Атлантіс-Телеком», де керував створенням та впровадженням Національних проектів України у галузі телекомунікаційних систем та інформаційних технологій (серед яких: проект створення мультисервісної пакетної мережі ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ», мережі  широкосмугового доступу ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ», мережі мобільного зв’язку 3G УТЕЛ, Національної урядової системи відеоконференцзв‘язку, бізнес та корпоративних центрів обробки даних, IP-платформи надання голосових послуг, контакт-центру підтримки та обслуговування споживачів ПАТ  «УКРТЕЛЕКОМ», платформи IP-телебачення ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ», створення спільно з концерном радіомовлення, радіозв’язку та телебачення пілотних зон цифрового ефірного мовлення у 9 обласних центрах України.

Із 2012 року по теперішній час працюю на посаді начальника відділу інформаційних систем та зв’язку департаменту автоматизації та зв’язку
ПАТ «УКРТРАНСГАЗ», де займаюсь впровадженням телекомунікаційних систем та автоматики управління об’єктами газотранспортної системи України.

Із 2017 року є головою державної екзаменаційної комісії № 4 за напрямком «телекомунікаційні системи та мережі» Державного університету телекомунікацій.

Посилання на повне резюме.

Державне управління
Ідея змін

Мета: створення ефективної системи управління сучасним містом, яка є запорукою комфорту та безпеки життя у громадах.

Модель управління сучасним містом та об’єднанням територіальних громад базуватиметься на 3 базових постулатах:

  1. максимальне використання інформаційно-комунікаційних технологій;
  2. широке залучення громадськості до обговорення та прийняття рішень;
  3. відкритість та прозорість прийняття рішень всередині громад;

Завдання:

  1. Створення моделі системи управління сучасним містом, об’єднанням територіальних громад;
  2. Визначення основних напрямків життєдіяльності, які впливають на якість, комфорт та безпеку життя громади, а саме: система освіти та охорони здоров’я, інфраструктура та транспорт, безпека життя населення та безпеки на транспорті, якість надання адміністративних та житлово-комунальних послуг, екологія та переробка відходів, енергозабезпечення тощо;
  3. Визначення параметрів впливу по кожному з напрямків;
  4. Створення пілотної зони на базі розробленої моделі системи управління сучасним містом;
  5. Апробація результатів пілотної зони;
  6. Розробка рекомендацій щодо вдосконалення моделі системи управління за результатами апробації;
  7. Розповсюдження пілотної зони на інші малі і середні міста, об’єднання територіальних громад.

Посилання на повну програмну мету.

Кобзар Сергей Александрович

вт, 05/08/2018 - 23:38

Странно, что нет механизма избегания воровства в руководстве городом.

Усова Віра Сергіївна

чт, 05/10/2018 - 08:52

Знаю Сергія як людину, яка вже давно втілює всі пункти своєї програми у життя. До того ж Сергій постійно вчиться, вдосконалює менеджерські здібності, й найголовніше є прибічником сімейних цінностей, та має сміливість бути чесним та приймати прозорі рішення, займаючись політикою вже багато років.

Олександр Сергійович Сєвріков

сб, 05/12/2018 - 01:25

Доброго дня шанований ЗАБЛОЦЬКИЙ СЕРГІЙ, чи зможете взяти участь у дебатах по вашій програмі, презентувати її людям у онлайн трансляції через Hungaut (стандартну програму від google+)?
Пропоную розповсюдження ваших ідей у рамках агітації через сучасні можливості соцмереж та ip телефонії. Пропоную допомогу у тому у чому я розбираюся, адже ви не шкодуєте свого часу заради нас всіх.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:56

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 00:24

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:02

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада