замула

Замула Христина

Вік
34
Львівська
Батятичі
Біографія

Освіта: 

Вищу освіту за спеціальністю менеджмент зовнішньоекономічної діяльності здобувала в Національному лісотехнічному університеті України, який закінчила в 2006 році.

У 2011 році вирішила продовжити навчання і до 2014 р. була аспіраткою (економіка природокористування) Інституту агроекології та природокористування НААНУ. 

Досвід роботи:

З 2003 р. по 2009 р. працювала в Державній податковій інспекції.

З 2009 р. по 2010 р. Начальник контрольно-ревізійного відділу ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

З 2010 р. по 2011 р. – головний бухгалтер в  Іпотечному центрі в м.Києві та Київській області ДСФУ.

У 2015 році була обрана депутатом Кам’янка-Бузької районної ради. 

У 2015 році заснувала та очолила Благодійний Фонду “Перспектива Нова”

З 2016 р. – і до сьогодні помічник-консультант народного депутата України.

З 2017 р. – і до тепер – фізична особа-підприємець.

Посилання на повне резюме.

Державне управління
Регіональні програми
Правоохоронна система
Ідея змін

Мета: підвищення правової обізнаності та екологічної свідомості громадян. Створення Центру надання первинної правової допомоги для сільського населення Львівщини БФ «Перспектива Нова» та проведення екологічних заходів.

Цілі:

1. Подолання ізоляції сільського населення від безоплатної правової допомоги, яка склалася внаслідок інформаційної неграмотності, територіальної віддаленості, низької правової культури, бідності;

2. Підвищення рівня доступності безоплатної правової допомоги для сільських жителів через  діяльність Центру первинної правової допомоги,

3. Напрацювання  алгоритму дій громадян у найбільш розповсюджених конфліктних ситуаціях через підвищення правової освіти і культури жителів району;

4. Забезпечення вільного доступу жителів до джерел правової та екологічної інформації.

5. Впровадження системи сортування твердих побутових відходів.

Етапи реалізації:

1. Залучити юристів та адвокатів до здійснення виїзних правових індивідуальних консультацій у віддалених від міст населених пунктів Львівщини.

2. Провести перемовини з органами місцевого самоврядування Львівщини щодо економічних, екологічних та соціальних переваг реалізації даного проекту та залучення їх до співучасті.

3. Знайти фінансування для реалізації проекту (міжнародні донори, органи влади, бізнес)

4. Провести семінари, консультації та круглі столи з правових питань, що найчастіше виникають у жителів сільських місцевостей області та розроблення відповідних інформаційних брошур.

5. Провести семінари, консультації та круглі столи з питань адаптації до змін клімату, важливості впровадження роздільного збирання відходів.

6. Розробити концепцію поводження з ТВП на місцевих рівнях.

7. Організувати систему сортування та збуту отриманої втор сировини, як інструмент фінансування соціальних проектів (в т.ч. Центру надання первинної правової допомоги для сільського населення Львівщини БФ «Перспектива Нова») 

8. Ввести факультативну навчальну програму в освітніх закладах області з питань поводження з ТВП.

Посилання на повну програмну мету.

Кобзар Сергей Александрович

вт, 05/08/2018 - 23:00

Это общегосударственная проблема. В Союзе такие проблемы проще решались.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:53

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 18:59

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:06

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Залазаєв Руслан Леонідович

ср, 06/20/2018 - 19:04

Уважаемая Христина!
Как вы смотрите на реформу правительства?
Убрать партии, а вместо этого избирать в Раду по 5 делегатов от области ( которые реально могут разрабатывать законы, а не содержать раздутый штат помощников юристов, экономистов и т.д)
Президента выбирать из губернаторов.
Тогда мне кажется будет все прозрачно и когда люди будут голосовать за кандидатов - они могут видеть кто как работал в своей области.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада