зарецький

Зарецький Євгеній

Вік
27
Чернігівська
Чернігів
Біографія

Освіта:

З 2010 по 2015 р. Чернігівський національний технологічний університет, факультет електронних та інформаційних технологій, спеціальність - електричні мережі і системи, кваліфікація - інженер-електрик (спеціаліст)

Диплом на тему: "Техніко-економічне обґрунтування використання біогазової когенераційної установки для енергопостачання крохмального заводу". Оцінка відмінно.

Досвід роботи:

2017 р. - по теперішній час - Начальник високовольтної дільниці. ТОВ «Чернігівський ковальський завод», інженер виробничо-технічного відділу

2016 -  2017р. - ПАТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО", електромонтер

2015 – 2016р. - ТОВ «Чернігівський ковальський завод».

Посилання на повне резюме.

Економіка
Ідея змін

Мета:  реформування існуючої адміністративної та соціально-економічної системи. В основу покладена совокупність ідей лібертаріанства, ультралібералізму, трансгуманізму та меритократії.

Єдиним шляхом для суспільно-єкономічної еволюції є реформування самої системи з урахуванням світового досвіду та тенденцій.

Кроки реалізації:

 1. Зменшення кількості та рівня податків. Наприклад, зменшення навантаження на фонд заробітної плати з більш ніж 40% до 15-20%, що згідно кривої Лаффера збільшить збори, товарообіг, сприяє виходу економіки з «тіні» та збільшить інвестиційну привабливість країни.
 2. Зменшення кількості та рівня митних зборів та акцизів. Спрощення процедури імпорту та експорту.
 3. Зменшення або повна ліквідація ПДВ (перехід на податок з продаж).
 4. Розпродаж більшості державних підприємств або здача їх в оренду.
 5. Зменшення втручання держави в бізнес та економіку. Держава не є суб’єктом бізнесу, а лише регулятором відносин між суб’єктами.
 6. Вільне ходіння валют (в тому числі і криптовалют).
 7. Стимулювання розвитку фондового та валютного ринків.
 8. Підтримка технічного розвитку,  вивчення досягнень науки і техніки, впровадження автоматизованих, комп`ютерних та роботизованих систем.
 9. Стимулювання розвитку альтернативної енергетики.
 10. Перехід на RAB-систему тарифоутворення для електропередавальних організацій.
 11. Заборона мораторію на продаж землі.
 12.  Спрощення процедури отримання ліцензій та сертифікатів.
 13.  Перехід на контрактну армію.
 14. Коригування системи виборів, впровадження електронної системи. Жорсткі вимоги до програм партій, декларування статків учасників виборів, кваліфікації претендентів на керівні посади.
 15.  Реформа освіти – перегляд програм навчання у початкових, середніх та вищих навчальних закладах з урахуванням сучасних тенденцій.
 16. Зменшення кількості державних працівників і чиновників, впровадження обов’язкового тестування та атестації.
 17. Курс на децентралізацію та стимулювання розвитку процесів «демократії знизу».

Посилання на повну програмну мету.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 13:56

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Рудаков Василь Петрович

вт, 05/15/2018 - 16:41

Неправильний підхід. Треба чим далі від тих, хто глобалізує Україну. Глобалізація - це пряме через ВТО рабство, електронне рабство.І повне зубожіння і знищення корінного населення.Саме цікаво, що більш менш нормальні програми, мають найнижчий рейтинг. І зовсім немає програм, про втілення нових винаходів і технологій, які мають найбільшу цінність і приносять максимальний доход. Як що сільське господарство приносить 10-25% доходу, то винаходи(чим займається Америка та Японія 100=200 до тисячі процентів. Тому без розстрілу чиновників корупціонерів не обійтись.Только пуля бюрократа может отрезвить....... І обов,язкова зміна всього устрою з дико капіталістичного на суспільно общинний лад зі зміною фінансово-банківської ростовщицької системи на систему радянського чи японського типу. І чим швидше, тим ліпше. Інакше ломежузи хамміти продадуть і нас і нашу землю.

Зарецький Євгеній Вадимович

У відповідь до від

вт, 05/22/2018 - 19:59

Глобализация априори неизбежна. Страны сосуществуют в тесном сотрудничестве и чем дальше тем сильнее.

У нас в стране нет капитализма, у нас государственный олигархический пост-социализм. Плановая советская экономика показала свою полную несостоятельность, а до свободного рынка мы пока "недоросли".

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:36

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Ковальчук Станислав Николаевич

пт, 05/18/2018 - 22:42

Программа ваша хорошая. Но она хороша для тех кто занимается бизнесом. А как же те кто на этих бизнесменов работает, простой рабочий. Что для него делается. Даже Лао Дзи писал в своих трактатах про управление страной. Государство и власть будут настолько сильны, насколько защищен народ в государстве. А у нас все да наоборот, народ сам думает о том как себя защитить.

Зарецький Євгеній Вадимович

У відповідь до від

вт, 05/22/2018 - 19:57

Там достаточно пунктов касательно и наемного труда. Взять хотя бы уменьшение налоговой нагрузки на фонд ЗП. Сейчас мы платим 19,5%, это много. Уменьшить ее на 7-10% более чем реально.

Кроме того, улучшение экономического состояния и повышение инвестиционной привлекательности страны создадут условия для перемещения сюда финансовых потоков и инноваций. Что несомненно скажется положительно и на рынке труда.

Лао Цзи писал о том что страной нужно управлять так же как и жарить рыбу - не переворачивать ее часто) В основе даосизма лежит все же более пассивное восприятие (у-вэй) чем активное действие (вэй)

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 17:01

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]
для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада