Фото

Засєкіна Оксана

Вік
35
Волинська
Луцьк
Біографія

Освіта

  • Луцький комерційний технікум за спеціальністю бухгалтерський облік та аудит;

  • Національна  Академія Народного  господарства, спеціальністю бухгалтерський облік та аудит промисловості.

Досвід роботи

  • Працювала  бухгалтером в приватному підприємстві  "ГаммаМ";    .

  • Підприємець;

  • Кандидат на встановлення рекорду Гіннеса з дисципліни "whirlingdans";

  • Керівник екологічного бізнес проекту. 

Екологія
Ідея змін

Мета

Законодавча 

Потрібно законодавчо врегулювати та зобов'язати виробників та замовників споживчої тари та упаковки (скло,пластик,тощо) розробляти дизайн з можливістю вторинного застосування-кінцевим споживачем у побуті, господарстві та будівництві.

Сміття — як компонент наповнювач будматеріалів.

Зупинимо Екогеноцид разом!

Ідея

Кожен споживач будь-якого товару буде мати можливість повторно використати тару та упаковку.Будь-яка тара (скло,полімери...) повинна з'єднуватись між собою утворюючи попередньо розроблену маркетингову пропозицію у вигляді виробу, конструкції корисної у побуті, господарстві чи будівництві.

Новий дизайн тари та упаковки дає можливість кожному покупцю після споживання, використання будь-якого продукту,товару чи напою конструювати різного типу: вироби, конструкції, елементи декору потрібні у побуті, господарстві та будівництві.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

ЗАСЄКІН Микола Володимирович

ср, 05/09/2018 - 19:01

Розраховуємо на кожен ваш голос , що допоможе у вирішені проблеми сміття ! З користю для всіх та кожного!

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:55

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада