Затолокін Юрій

Затолокін Юрій

Вік
55
Дніпропетровська
Днепр
Біографія

Освіта:

з 09.1985 по 06.1991 - Воронезький політехнічний інститут., Конструювання і виробництво РА., Воронеж.
з 09.2001 по 01.2003 - Дніпропетровський університет залізничного транспорту., Програмування. Інженер системний програміст., Дніпропетровськ.

Досвід роботи:

з 10.2009 по 01.2011 - Заступник гендиректора з будівництва. ПрАТ «Телесистеми України» (Мобільний зв'язок)

з 03.2008 по 08.2009 - Директор філії. ТОВ "INS". (Будівництво об'єктів зв'язку)

з 03.2006 по 10.2007 - Зам. технічного директора. ТОВ "Мостбуд" (Будівництво)

з 02.2005 по 02.2006 - Керівник відділу розвитку. ТОВ "Карбон" (Будівництво об'єктів зв'язку)

з 11.1999 по 11.2004 - Керівник технічного відділу. ТОВ "СДС" (Телекомунікація)

з жовтня 1998 до вересня 1999 року - Начальник експлуатаційної дільниці. ТОВ "СДС" (Телекомунікація)

з січня 1998 по вересень 1998 року - Начальник будівельної ділянки. ТОВ "СДС" (Телекомунікація)

з лютого 1997 по січень 1998 року - ​​​​​​​Головний інженер. ТОВ «Сладра», Капітальний ремонт вантажопідйомних механізмів.

З липня 1988 по січень 1997 року - ​​​​​​​Інженер-наладчик рентген-спектрального обладнання ЦЗЛ. Дніпропетровський експериментально - дослідницький завод зварювальних матеріалів (Виробництво зварювальних матеріалів).

09.1986 - 06.1997гг. - Слюсар КВП і А.  Дніпропетровський експериментально - дослідницький завод зварювальних матеріалів.

ПОВНЕ РЕЗЮМЕ

Державне управління
Ідея змін

Реформа судової системи. Виборність всіх районних суддів за принципом - перший раз на один рік, другий раз в тому ж районі на два роки, третій і всі наступні в тому ж районі на 5 років. При переході в інший район - все як в перший раз. Судді до вищих інстанцій призначаються з районних суддів обраних на 5 років на термін 5 років. Судити суддю можна тільки судом присяжних в тому районі, де він був обраний.

Реформа прокуратури. Головного районного і міського прокурора вибирають за тим же принципом, що і суддів.

Реформа поліції. Буде відбуватися поступово сама по собі після проведення реформи суду і прокуратури. Єдине потрібно ввести норму, при якій поліція компенсує матеріальні збитки, якщо людина був заарештована, а рішенням суду виправдана. Моральну шкоду компенсує прокуратура в розмірі, що не менша за матеріальну.

Реформа парламенту. Депутатська недоторканність полягає в тому, що депутата неможливо заарештувати. За рішенням суду депутата можна затримати на 10 діб до рішення парламенту про дозвіл на його арешт. Депутати повинні дотримуватися трудового кодексу, як і звичайна людина. Депутат зобов'язаний голосувати в залі клавішею (ЗА, ПРОТИ, УТРИМАВСЯ), пропуск голосування прирівнюється до прогулу (на 1-2 години).

Розвиток економіки. Україні необхідно розвивати металомісткі виробництва, такі як - кораблебудування (танкери, авіаносці і ін.), важке машинобудування, тепло і електровозобудування, вагонобудування та ін. Переробку зернових. Обов'язково розвивати літакобудування (побудувати кілька великовантажних Ан-225 «Мрія» і організувати вантажні перевезення між Америкою, Європою та Китаєм). Це буде і бізнес, і реклама. Інтенсивно розвивати будівництво танків як для своєї армії, так і на продаж. Можна продумати як ці ідеї так і багато інших ідей.

Виведення зарплат з тіні. Це можна зробити тільки економічним методом. Приблизно так - вартість створення одного робочого місця, припустимо, 100 000 доларів, підприємство платить 5% податку від заробітної плати нового робочого місця до тих пір, поки різниця між стандартним податком і 100 000 доларів не стане рівною 0.5% - це ті відсотки, які сплачує підприємство при переведенні в готівку чорної заробітної плати. Зараз відсоток може бути інший. Необхідно поставити відсоток нижче вартості переведення в готівку.

Пенсійна система. Необхідно перейти на накопичувальну систему для всіх без винятку, але з нашими реальностями, є ідея, але описати важко. Це створить економічну складову для виведення заробітних плат з тіні і ресурси для підвищення пенсії.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:17

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада