Завізіон

Завізіон Олександр

Дніпропетровська
Дніпро
Біографія

Освіта

У 2018 році закінчує Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, юридичний факультет, за спеціальністю «Правознавство».

У 2013 році закінчив Національну металургійну академію України, електрометалургійний факультет, за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод».

Закінчив Чорноморський національний університет ім. П.Могили, за спеціальністю «Фізичне виховання і спорт».

Досвід роботи

Червень 2014 року - дотепер - Державна кримінально-виконавча служба, старший інспектор штурмового взводу.

Спорт
Ідея змін

Соціальний проект, метою якого є розвиток спорту в країні та заохочення молоді до занять спортом та здорового способу життя «Здорова молодь - майбутнє нашої країни!»

У найближчій час планується не тільки проведення благодійних акцій на чемпіонатах, а й проведення самих чемпіонатів за кошти, зібрані нашою благодійною організацією з метою популяризації даного виду спорту та заохочення молоді до здорового способу життя.

Восени цього року у Нідерландах пройде чемпіонат світу з рукопашного бою, який проходить раз на три роки. Наша команда планує докласти максимум зусиль для того, щоб спортсмени, які пройдуть відбір на змаганнях та потраплять до національної збірної команди України отримали максимум можливості підготуватися належним чином і здобути першість на чемпіонаті світу. Для цього необхідно забезпечити їх необхідним інвентарем та спортивним харчуванням на період підготовки на навчально-тренувальних зборах і забезпечити фінансову спроможність кожного першого номера збірної команди для участі у чемпіонаті світу.

Далі ми плануємо відкривати секції для заняття рукопашним боєм і змішаними єдиноборствами, де кожний бажаючий наполегливо займатися спортом буде мати можливість тренуватися безкоштовно і виступати на змаганнях різного рівня. При цьому будуть проводитися благодійні акції, основною метою яких буде заохочення молоді до зайняття спортом і здорового способу життя. Спорт - це здоров'я. Здорова молодь - майбутнє нашої країни!

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:07

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 18:55

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:05

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада