Зелькіна

Зелькіна Тетяна

Вік
31
Київська
с. Софіївська Борщагівка
Біографія

Освіта:

Магістр із правознавства Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого (наразі Національний юридичний університет).

Досвід роботи:

2008 -  2012 рр. - надавала юридичні послуги в якості фізичної особи  - підприємця юридичним на фізичним особам.

У серпні 2012 року успішно здала кваліфікаційний іспит та отримала свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю і з того часу віддана своїй професії. Основна спеціалізація – кримінальне право та кримінальний процес. 

Із вересня 2017 року працюю відповідно до договору викладачем кафедри кримінального процесу Національної академії внутрішніх справ України.

Посилання на повне резюме.

Соціальний захист
Ідея змін

Мета: розвиток дітей, оточуючого середовища та надання умов для розвитку малого та середнього бізнесу. Акцент на зміні способу мислення киян, підвищення відповідальності, дієвості та свідомості.

Перший етап: визначити найбільш значущі проблеми в кожному районі міста. Це, загальноміські проблеми такі як: сортування та переробка сміття, безпека, програми розвитку дітей та молоді, та локальні – відсутність необхідної кількості шкіл, дитячих майданчиків, місць для відпочинку, ремонт і озеленення тощо. Для збору інформації пропонується залучення активних киян шляхом проведення інформаційної кампанії в мережі інтернет. 

Другий етап: класифікація виявлених потреб на потенційно комерційні та некомерційні. А саме: відкриття нових шкіл, дитячих садочків, переробка сміття та інше можуть бути чиєюсь давньою мрією для втілення в комерційних проектах. Такі потреби пропонується реалізувати шляхом створення муніципальної програми підтримки малого бізнесу, що є соціально-корисним.

Для цього, на спеціальному порталі будуть розміщені списки таких потреб із критеріями їх реалізації та шляхом проведення відкритого конкурсу (або тендеру) обиратимуться найбільш привабливі пропозиції з їх реалізації.

Переможцю будуть надані пільгові умови реалізації цього проекту (у кожному випадку індивідуально). Пільга може виражатися в грошовій сумі з муніципального бюджету на реалізацію цього проекту, безкоштовному наданні в оренду земельної ділянки на певний строк, пільгового кредиту тощо. Водночас, для контролю і ефективної реалізації для кожного проекту окремо буде створена наглядова рада з активістів відповідного району на працівників місцевої ради.

Таким чином, можуть бути реалізовані одразу декілька завдань: покращення рівня життя в Києві, можливість для активних громадян братии участь у важливих для свого району подіях і підвищення свідомості населення міста вцілому, підтримка малого бізнесу.

Посилання на повну програмну мету.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:06

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:00

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:29

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Мачула В'ячеслав Олександрович

пн, 05/28/2018 - 21:14

Громадянам iнколи також є потрiбними вiдповiдi на юридичнi питання (що робити в певнiй ситуацiї, iнше), тому якби хоч раз на 2 тижнi, наприклад, в якомусь примiщеннi проходили б такi зустрiчi - було б не погано, а питання заздалегiдь надсилалися б на email в якiсь соц сторiнцi.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада