Зобов

Зобов Марк

Вік
64
Харківська
м. Харків
Біографія

Освіта вища, закінчив Харківський авіаційний інститут (1971–1977 рр.), кандидат технічних наук.

Працював:

1977-1978 рр. – Харківський авіаційний інститут, інженер. 

1978-1980 рр. – військова частина 42135, авіаційний полк військ ПВО п. Амдерма Архангельської області, технік літака.

1980-1987 рр. – інженер Науково-дослідного інституту радіотехнічних вимірювань.

1977-1989 рр. – аспірант Харківського авіаційного інституту.

1990-1997 рр. – старший науковий співробітник Науково-дослідного інституту радіотехнічних вимірювань.

1997-2009 рр. – керівник ідеологичного відділу апарату Харківської обласної організації Народно-демократичної партії.

Із 2009 року – незалежна праця в суспільно-політичній сфері.

Із 06.11.2013 року – пенсіонер.

Суспільний діяч – голова спілки об’єднань громадян «Асоціація "Духовно-інтелектуальний вибір"», віце-президент Всесвітнього наукового ноосферно-онтологічного товариства, член Президії Громадянської ради Харківщини, член Правління Ради Старійшин Харківщини, учасник інших об’єднань громадян.

Науковець та дослідник у сфері соціального проектування – за 25 років напрацьовано ряд робіт у цьому напрямку, головні з них в якості доповіді на міжнародних конференціях: «Діалог як майбутне соціального проектування», "Григорій Сковорода: філософія щастя", "Духовність: категоріальний синтез", "Кристалічна структура особистості".

За підсумками спільної праці харківських, українських та зарубіжних одухотворених інтелектуалів (інтелігенції) було напрацьовано проекти Маніфесту народного єднання, Ідеології гармонійного суспільства, Доктрини народовладдя тощо.

Із працями можливо ознайомитися на порталі ВННОО http://world-ontology.org/index.php?act=idx , також багато матеріалів є на інших інтернет-ресурсах, досить погуглити «Марк Зобов».
 

Стратегічні
Ідея змін

ПРОГРАМА ФОРМУВАННЯ ГАРМОНІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА

Пропонована програма має на меті формування в Україні гармонійного суспільства - досконалого єднання людей один із одним, із природою і всесвітом, при якому всім будуть надані рівні можливості для щасливого життя - самореалізації на своє і загальне благо.

Ідейні основи для пропонованої реформи представлені у проекті ідеології гармонійного суспільства http://world-ontology.org/index.php?showtopic=294, яка передбачає здійснювати гармонізацію суспільних відносин за допомогою затвердження трьох нових базових принципів людського житія, доцільність і необхідність становлення, яких обумовлена ​​досягнутим рівнем суспільного розвитку:

  • Пріоритет духовності.
  • Природне право власності на результати своєї праці.
  • Народовладдя як повноцінне громадське самоврядування.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:12

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 16:09

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада