лнпелгеп

Золотухін Антон

Вік
29
Харківська
Харків
Біографія

У 2006 році я вступив у Харківську Національну академію міського господарства на факультет електропостачання та освітлення міст.

У 2011 році отримав диплом бакалавра за спеціальністю електротехнічні системи електроспоживання.

Я працював: різноробочим на будівництві, продавцем-консультантом, охоронцем, офіціантом, інструктором з боулінгу - це не весь список професій.

У 2010 році влаштувався на посаду менеджера з реклами у мережу стоматологічних клінік SV Dent, де відбулося моє перше знайомство з маркетингом і зародилася любов до дизайну. Завдяки керівнику, який повірив у мене, я отримав безцінний досвід і ставився до роботи з максимальною віддачею упродовж 4 років.

У 2014 році я влаштувався інтернет-маркетологом у бюро перекладів «Філін».

Директор цієї компанії простягнув руку допомоги в найважчий період мого життя, тим самим надихнувши мене на створення благодійного проекту «Нові Люди».

«Нові люди» - це ідея, яка задумувалася як програма проектів зі створення ідеального суспільства, забезпечує процвітання всього людства. Ми починали удвох, але через деякий час сформувалася інтернаціональна команда з 20-ти чоловік. Ми готували їжу для безпритульних, розважали дітей в інтернатах, прибирали сміття в парках. Ми хотіли змінити світ. Але в якийсь момент я зрозумів, що це неможливо зробити обраним нами шляхом. Ми боролися з наслідками на поверхні, а причина була глибше. У системі цінностей нашого суспільства.

У цьому ж році я взяв участь в конкурсі на посаду спеціаліста зі зв'язків з громадськістю у компанію, що займається виробництвом одягу «AndiGroup». Конкурс я виграв, проте незабаром помітили мій творчий потенціал і я став арт-директором. Тут я дізнався, що таке справжня команда і придбав управлінську компетенцію.

У 2016 році я був змушений покинути «AndiGroup» і влаштувався помічником маркетолога у компанію «ТЕРРА», співробітником якої є по сьогоднішній день.

Компанія «ТЕРРА» - виробник круп, каш і пластівців швидкого приготування. Незважаючи на те, що компанія існує вже 20 років і досягла чималих успіхів, я знайшов потенціал для реалізації і через рік зайняв посаду керівника відділу маркетингу. Я вдячний засновникам цієї компанії за надану мені довіру.

Соціальний захист
Освіта
Ідея змін

SPACE KID - це виховний центр нового покоління, де отримує розвиток не тільки сама дитина, а й сім'я як соціальна одиниця.

Місія проекту:

Створити солідарне суспільство з високою мораллю, в основі якої розвиток особистості і співробітництво між людьми.

Цілі

• Забезпечення інтелектуального, фізичного і соціально-морального розвитку особистості, відповідно до віку дитини.
• Виявлення здібностей у дитини, створення карти розвитку для вибору подальшого шляху в освіті.
• Визначення та підвищення рівня усвідомленості батьків, для забезпечення якісного розвитку вихованців.

Бачення

Компанія SPACE KID, є найбільш прогресивною в області дошкільного виховання.

Ми використовуємо сучасні наукові методики у розробці програми раннього розвитку. Залучаємо для цього найкращих фахівців, з усього світу, по частині психології, соціології, педагогіки та педіатрії. Регулярно відвідуємо дитячі сади і школи інших країн, для переймання позитивного досвіду.

Екологічно чиста зона і контакт з природою.
На території є фруктовий сад і міні-ферма з тваринами, яка включає невеликий город. Діти знайомляться з фермерством, доглядають за тваринами, збирають урожай. Формується правильне ставлення до природи і фізичної праці.

Власна транспортна служба
Автобуси нашої транспортної служби, спеціально обладнані, щоб безпечно доставити вашої дитини в садок і назад. Ми економимо час батьків, для якісного виховання за межами SPACE KID.

Ефективне середовище
Простір організовано таким чином, щоб діти розвивалися, отримуючи різноманітний сенсорний досвід. Насичене різноманітною інформацією середовище, збуджує цікавість, допомагаючи проявити дітям творчі та фізичні здібності.

Здорове харчування
Завдяки професійним кухарям і дієтологам, раціон вашої дитини буде різноманітним і збалансованим. Ми використовуємо тільки свіжу органічну продукцію, а наша кухня відповідає всім санітарним нормам.

Спостереження
Поки ваша дитина у нас, професійний психолог спостерігає за ним, аналізує поведінку і веде щоденник, який доступний батькам в особистому кабінеті на сайті SPACE KID. Там-же, ви можете спостерігати за своєю дитиною в режимі online відеотрансляції.

Родина
Для нас важливо, щоб дитина отримувала правильне виховання не тільки в межах дитячого садка, а й удома. Тому батьки зобов'язані здати кілька тестів, для визначення ціннісних орієнтацій і рівня інтелектуального розвитку. У разі невідповідності нашої моралі, ми залишаємо за собою право відмовити працювати з цією сім'єю.


Ми надаємо безкоштовне навчання для батьків і знижку на основний вид послуг для тих, хто не пропускає заняття.

 

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:49

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада