раеркар

Антонова Ніна

Вік
58
Київська
Леонівка
Освіта
Дніпропетровський аграрний університет. Спеціальність - зооинженер-кінолог.
Олександрійське педагогічне училище імені Сухомлинського. Спеціальність - вчитель молодших, початкових класів; старша піонерська вожата; вихователь групи продовженого дня; радянські ритуальні традиції і обряди.
Експерт кінолог міжнародної категорії ІНТЕР - експерт.
Досвід роботи
Робота з собаками починаючи з 9 років. Якщо коротко - справа всього життя.
Є державні нагороди від 4-х міністрів.
Плюс міжнародні нагороди.
Громадська діяльність

Була координатором кінологічної служби МВС України.
Глава комітету з питань соціальної політики. Громадська рада при КМДА. 2015-2016 р
Верховний отаман ГО Всеукраїнський Кінологічний Козачий Кош.
Чинний експерт в Громадській раді в обласній державній адміністрації.
Учасник революції гідності.

Сторінка в facebook з просування пропонованого центру - https://www.facebook.com/pg/%D0%9C%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BA%D0%BE-%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9-%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80-2190617590959777/about/?ref=page_internal 

 

Соціальний захист
Ідея змін

Проект: Медично-реабілітаційний кінологічний центр імені Альки і Роджера Новруз Аль Асад (Кінцентр)

Канісотерапія (лікувальна кінологія) – методика лікування або попередження захворювань за допомогою контакту з собакою.

Собака – чудові «ліки» проти гіподинамії, що викликана малорухливим образом життя. Прогулянки з собакою знижують ймовірність серцевосудинних захворювань, інфаркту міокарда та інших захворювань серця та судин та інше.

Мета створення Кінцентру: медично-військова стаціонарна реабілітація, а саме – надання психологічної допомоги, емоційне відновлення, лікувальна фізкультура, відновлення після травм, повернення в соціум; передбачено комплекс методів, направлених на надання допомоги пацієнту в повсякденному житті.

Як військово-медичний Кінцентр передбачає цілісний методичний підхід до діагностики та лікування захворювань, таких, що важко піддаються стандартним методам лікування. Поєднання евро стандартів, методів біорегуляції, сучасних та найновіших розробок в галузі медицини, психології, кінології, зоотерапії, будуть працювати кращі спеціалісти України, відомі в нас та за кордоном.

А також підготовка службових собак для потреб поліції та збройних сил України:

1) формування умов для адаптації та інтеграції в суспільство дітей з обмеженими можливостями із застосуванням канісотерапії та інших видів зоотерапії;

2) підготовка собак-поводирів сліпих; - навчання інвалідів-сліпих роботі з собакою-поводирем, сумісному проживанню на території Кінцентру для повернення в суспільство;

3) підготовка службових собак;

4) медично - реабілітаційнний комплекс психологичної допомоги, лікувальний спасанаторій; - комплексна регуляторна терапія (КРТС); - юридичні заходи з повернення в соціум; - діагностика лікування автономності працездатності та здоров’я осіб з обмеженими можливостями, фізичними та психічними розладами в результаті перенесених травм (реабілітація) або вроджених (абілітація) відповідно.

Посилання на повну ідею кандидата.  

Василишин Андрій Миколайович

чт, 05/16/2019 - 18:04

Сторінку в Facebook з просування пропонованого центру — неактивна.
Будь ласка виправте прикру помилку👆🏻.
Це дуже потрібна справа у наші часи, тим більше що вона супроводжується досвідом такої поважної людини .

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада