Фото кандидата

Августин Микола

Вік
36
Волинська
Луцьк
Освіта
Середня спеціальна освіта.
Досвід роботи
9 місяців у сфері вторсировини та її пеперобки.
Соціальний захист
Ідея змін

Тема: 

Сортування та піроліз вторинної сировини.

Мета:

Основна ідея - налагодити сортування та переробку сміття у країні.

Отримана вторинна сировина піде на газефікацію, енергозбереження, максимальну переробку з отриманням будівельних матеріалів та дорожнього покриття.

Зниження ризику екологічної катастрофи.

Сухий піроліз:
 
Цей метод термічної обробки відходів забезпечує їх високоефективне знешкодження і використання у якості палива та хімічної сировини, що сприяє створенню маловідходних і безвідходних технологій і раціонального використання природних ресурсів.

Сухий піроліз - процес термічного розкладання без доступу кисню. У результаті утворюється піролізний газ з високою теплотою згоряння, рідкий продукт і твердий вуглецевий залишок.

Завдяки цьому процесу ми зі сміття можемо отримати енергію. Для прикладу, з 1 тонни неліквідного сміття ми можемо отримати 320 літрів горючого мазуту та 1750 кубів технічного газу.

Оскільки піроліз - це безполуменевої процес переробки твердих речовин, це дозволяє не забруднювати навколишнє середовище.

Однією з основних переваг використання піролізних котлів є не лише те, що вони добре обігрівають приміщення, а й те, що процес піролізу не залишає після себе важких металів, що запобігає їх викид в атмосферу.

Утворений попіл має високу щільність, завдяки чому обсяг зменшується. Такі продукти горіння легко транспортувати і зберігати. Адже вони не займають багато місця.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Пасіка Євгеній Юрійович

чт, 05/16/2019 - 16:35

Доброго дня! Цікавить Ваш досвід роботи у сфері вторсировини, чи можемо ми обговорити ідею у приватній розмові? Моя електронна пошта [email protected]

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада