Фото кандидата

Беспалова-Малих Євгенія

Вік
32
Київська
Чайки
Освіта
Отримала ступінь магістра в Інституті міського господарства Національного авіаційного інституту (2010).
Сертифікований тренер школи UNFPA (2008).
Сертифікований спеціаліст з позитивної міжкультурної психотерапії (2009).
Досвід роботи
Організатор відомих ІТ подій в Україні, громадський діяч, волонтер, спікер TEDx, мама двох козаків.
Ментор проектних команд у соціальних та ІТ проектах.
Експерт з маркетингу та стратегування.

2009 - 2011 відповідала за зв’язки з громадськістю у Національному авіаційному університеті.
2011-2013 працювала у відомій рекламній агенції, вела маркетингові кампанії для великих брендів, таких як Canon, Watsons та інших.
2013 рік — заснувала власний проект, ми займалися проведенням хакатонів та чемпіонатів для розробників. Цей проект переріс у компанію We_Challenge, що наразі займається організацією корпоративних акселераторів, аутстафінгом, реалізує найбільший європейський Чемпіонат з розробки. Серед клієнтів: Intel, Facebook, Microsoft, Nokia, DELL, Ciklum, GlobalLogic Amazon, Intel, Vodafone, Raiffeisen Bank та інші.
З 2019 року вийшла з бізнесу та зосередилася на громадській діяльності.
Громадська діяльність

Громадською діяльність займаюсь більше 15 років.

З 2002 року очолювала молодіжну раду наймолодшого міста Європи — Славутича. Діяльність включала пропагування здорового виховання молоді, проведення спортивних та культурних заходів та постійний відкритий діалог з місцевою владою щодо актуальних потреб молоді. 2004 - 2007 рр. займалася студентським самоврядуванням у Національному авіаційному університеті.

Представляла інтереси студентів у діалозі з адміністрацією ВУЗу. 2008 - 2010 рр. очолила Студентську раду Києва, яка крім іншого, ввела традицію прямих виборів студрад у столичних вузах. Проводила зустрічі та тренінги для молоді, переважна кількість якої згодом вийшла на Майдан. Брала активну участь в організації студентських протестів проти міліцейського свавілля.

2006 - 2011 рр. входила до складу молодіжних рад при ООН, Міністерстві освіти і науки України. Брала активну участь у громадянських кампаніях «Новий громадянин» та «Молодіжна варта». Останню ми ініціювали від імені молодіжної організації ФРІ. В рамках цієї кампанії разом з командою відслідковувала та аналізувала обіцянки політиків на парламентських виборах, готувала зріз молодіжної думки та пояснювала майбутнім депутатам, чого потребує українська молодь. 2011 - 2016 рр. займалася бізнес-проектами.

Час від часу консультувала громадські організації, які на той час знаходилися на етапі становлення та потребували підтримки. Має менторський та експертний досвід роботи з «Українською біржею благодійності» та Garage Gang. Допомагала проводити соціальні заходи, модерувати хакатони, розробляти маркетингову та IT-стратегію.

Економіка
Ідея змін

 

Тема: Знищення бюджетних «чорних дір» у малоефективних державних установах.

Мета: Реорганізація Київського інституту Кібернетики імені Глушкова.

Створення прикладу перетворення малоефективної, великозатратної інституції на ефективний, сучасний Кіберхаб.

На сьогодні в Україні ми маємо велику кількість квазінаукових організацій, в яких, як світло у «чорних дірах», зникають гроші платників податків.

По всій Україні існують десятки різноманітних інститутів, які отримують мільйони з державного бюджету та не приносять користі суспільству. Однією з таких «дір» є Київський інститут Кібернетики ім. Глушкова.

Справедливо буде зазначити, що велика кількість сучасних технологій базуються на розробках made in Ukraine. Однак починаючи з 80-х років 20-го століття вплив українських кібернетиків на розвиток цієї галузі майже не відчувається.

Проте відчувається їх вплив на кишені українців. Лише в 2018 році платники податків України інвестували у розробки науковців 680 мільйонів гривень.

Тобто, в середньому, близько 26 мільйонів гривень, що еквівалентно 1 млн. долларів США на один проект.

У США, з їх розвинутою економікою, витрати держбюджету на наукові гранти не перевищують 200 тисяч доларів. Однак вражають навіть не обсяги інвестицій, і не те, що частина цих багатомільйонних проектів так і залишилася «на папері».

Вражає, що у 21 сторіччі, в Україні продовжують існувати неефективні, бюджетовитратні, не спроможні інтегруватися в сучасний світовий контекст інституції. І це комплексна проблема яку можна вирішити за допомогою болісних, жорстких «хірургічних» реформ.

Однак, ми пропонуємо еволюційний шлях без використання екстремальних, «шокових» методів. Суть нашого підходу полягає в об’єднанні зусиль науковців і молодих українських IT спеціалістів, які міцно тримають передові позиції на світовому ринку.

Саме у поєднанні рушійних сил цих двох векторів ми бачимо двигун, який не просто зробить інвестиції держбюджету виправданими, не просто стане прикладом для наслідування, а виведе Україну на вищий щабель міжнародного  рейтингу IT індустрії.

Крок №1 — формування робочої групи, до якої увійдуть ключові науковці, провідні українські IT спеціалісти та маркетологи.

Крок №2 — аудит наукових розробок в контексті їх потенціалу для, або швидкої, високоприбуткової реалізації, або створення вектору розвитку всієї індустрії.

Крок №3 — формування пакету пріоритетних розробок, спільна, паралельна робота над ними по усіх напрямках: наука, реалізація, маркетинг.

Крок №4 — формування позитивного іміджу нового Кіберхабу, шляхом проведення спільних проектів з провідними міжнародними компаніями для професіоналів та майстер-класів для початківців, підлітків та дорослих, що стане основою створення спеціалізованого навчального закладу в майбутньому.

Крок №5 — еволюційним шляхом перетворення застарілого, з’їдаючого бюджетні кошти інституту на сучасний інформаційний центр, що впливатиме на розвиток IT індустрії в усьому світі.    

Масштабування:

КіберХаб на базі інституту кібернетики імені Глушкова – це лише приклад того, що можна робити в масштабі всієї України. Кожен закритий чи реорганізований інститут може приносити більше користі для країни.   

Трембовецький Борис Григорович

пт, 05/17/2019 - 13:57

Доброго дня! Запрошую Вас долучитися до команди інвесторів в будівництво першої в Україні колективної сонячної електростанції. Детально на моїй сторінці. Добавляйтесь в друзі та долучайтесь до команди. https://www.facebook.com/profile.php?id=100023010096279

Остапів Любомир Остапович

чт, 06/13/2019 - 07:39

ЄВГЕНІЯ,
Запрошуємо вас як учасника ТОП 50 приєднатися до Звернення до Наглядової Ради проекту Нові Лідери

Ми, учасники другого етапу Нові Лідери ТОП-50, вважаємо офіційні правила проекту не оптимальними.

Погано застосовувати принцип виборів пострадянського простору “Переможець забирає все” до конкурсу громадських активістів та волонтерів.

Віримо, що Нові Лідери не місце боротьби у погоні за головним призом, а проект позитивних змін в Україні. Вони відбудуться у томі числі за рахунок співпраці активістів, долученню глядачів у реалізацію ідей та підтримці з боку організаторів ресурсами.

Оскільки сезон 2 в активній фазі, докорінна зміна правил не є можливою. Тому кожен підписант цього листа добровільно обіцяє у виграшу розпорядитися грошовим призом наступним чином:

30% коштів - реалізація власного проекту
по 10% коштів - кожному із інших семи учасників етапу ТОП 8.

Ми також розраховуємо на максимально широку медійну підтримку тих ТОП-50 ідей, яким вона допоможе найбільше на думку Відбіркового комітету.

Ймовірно завдяки краудфандінгу, спонсорам та грантам мільйон гривень буде збільшено громадою в рази.

Виграють від цього усі!

ПІДПИСАТИ
http://chng.it/9GXjYzqGF5

Іванова Ольга

пт, 06/14/2019 - 17:19

Євгенія, доброго дня. Знайдіть мене у facebook за посиланням https://www.facebook.com/IvanOlgMic, хочу долучитися та допомгти реалізувати ваш проект! Він насправді дуже важливий! Сподіваюся, скоро матимемо змогу зустрітися!

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада