Фото кандидата

Беспалова-Малих Євгенія

Вік
32
Київська
Чайки
Освіта
Отримала ступінь магістра в Інституті міського господарства Національного авіаційного інституту (2010).
Сертифікований тренер школи UNFPA (2008).
Сертифікований спеціаліст з позитивної міжкультурної психотерапії (2009).
Досвід роботи
Організатор відомих ІТ подій в Україні, громадський діяч, волонтер, спікер TEDx, мама двох козаків.
Ментор проектних команд у соціальних та ІТ проектах.
Експерт з маркетингу та стратегування.

2009 - 2011 відповідала за зв’язки з громадськістю у Національному авіаційному університеті.
2011-2013 працювала у відомій рекламній агенції, вела маркетингові кампанії для великих брендів, таких як Canon, Watsons та інших.
2013 рік — заснувала власний проект, ми займалися проведенням хакатонів та чемпіонатів для розробників. Цей проект переріс у компанію We_Challenge, що наразі займається організацією корпоративних акселераторів, аутстафінгом, реалізує найбільший європейський Чемпіонат з розробки. Серед клієнтів: Intel, Facebook, Microsoft, Nokia, DELL, Ciklum, GlobalLogic Amazon, Intel, Vodafone, Raiffeisen Bank та інші.
З 2019 року вийшла з бізнесу та зосередилася на громадській діяльності.
Громадська діяльність

Громадською діяльність займаюсь більше 15 років.

З 2002 року очолювала молодіжну раду наймолодшого міста Європи — Славутича. Діяльність включала пропагування здорового виховання молоді, проведення спортивних та культурних заходів та постійний відкритий діалог з місцевою владою щодо актуальних потреб молоді. 2004 - 2007 рр. займалася студентським самоврядуванням у Національному авіаційному університеті.

Представляла інтереси студентів у діалозі з адміністрацією ВУЗу. 2008 - 2010 рр. очолила Студентську раду Києва, яка крім іншого, ввела традицію прямих виборів студрад у столичних вузах. Проводила зустрічі та тренінги для молоді, переважна кількість якої згодом вийшла на Майдан. Брала активну участь в організації студентських протестів проти міліцейського свавілля.

2006 - 2011 рр. входила до складу молодіжних рад при ООН, Міністерстві освіти і науки України. Брала активну участь у громадянських кампаніях «Новий громадянин» та «Молодіжна варта». Останню ми ініціювали від імені молодіжної організації ФРІ. В рамках цієї кампанії разом з командою відслідковувала та аналізувала обіцянки політиків на парламентських виборах, готувала зріз молодіжної думки та пояснювала майбутнім депутатам, чого потребує українська молодь. 2011 - 2016 рр. займалася бізнес-проектами.

Час від часу консультувала громадські організації, які на той час знаходилися на етапі становлення та потребували підтримки. Має менторський та експертний досвід роботи з «Українською біржею благодійності» та Garage Gang. Допомагала проводити соціальні заходи, модерувати хакатони, розробляти маркетингову та IT-стратегію.

Економіка
Ідея змін

 

Тема: Знищення бюджетних «чорних дір» у малоефективних державних установах.

Мета: Реорганізація Київського інституту Кібернетики імені Глушкова.

Створення прикладу перетворення малоефективної, великозатратної інституції на ефективний, сучасний Кіберхаб.

На сьогодні в Україні ми маємо велику кількість квазінаукових організацій, в яких, як світло у «чорних дірах», зникають гроші платників податків.

По всій Україні існують десятки різноманітних інститутів, які отримують мільйони з державного бюджету та не приносять користі суспільству. Однією з таких «дір» є Київський інститут Кібернетики ім. Глушкова.

Справедливо буде зазначити, що велика кількість сучасних технологій базуються на розробках made in Ukraine. Однак починаючи з 80-х років 20-го століття вплив українських кібернетиків на розвиток цієї галузі майже не відчувається.

Проте відчувається їх вплив на кишені українців. Лише в 2018 році платники податків України інвестували у розробки науковців 680 мільйонів гривень.

Тобто, в середньому, близько 26 мільйонів гривень, що еквівалентно 1 млн. долларів США на один проект.

У США, з їх розвинутою економікою, витрати держбюджету на наукові гранти не перевищують 200 тисяч доларів. Однак вражають навіть не обсяги інвестицій, і не те, що частина цих багатомільйонних проектів так і залишилася «на папері».

Вражає, що у 21 сторіччі, в Україні продовжують існувати неефективні, бюджетовитратні, не спроможні інтегруватися в сучасний світовий контекст інституції. І це комплексна проблема яку можна вирішити за допомогою болісних, жорстких «хірургічних» реформ.

Однак, ми пропонуємо еволюційний шлях без використання екстремальних, «шокових» методів. Суть нашого підходу полягає в об’єднанні зусиль науковців і молодих українських IT спеціалістів, які міцно тримають передові позиції на світовому ринку.

Саме у поєднанні рушійних сил цих двох векторів ми бачимо двигун, який не просто зробить інвестиції держбюджету виправданими, не просто стане прикладом для наслідування, а виведе Україну на вищий щабель міжнародного  рейтингу IT індустрії.

Крок №1 — формування робочої групи, до якої увійдуть ключові науковці, провідні українські IT спеціалісти та маркетологи.

Крок №2 — аудит наукових розробок в контексті їх потенціалу для, або швидкої, високоприбуткової реалізації, або створення вектору розвитку всієї індустрії.

Крок №3 — формування пакету пріоритетних розробок, спільна, паралельна робота над ними по усіх напрямках: наука, реалізація, маркетинг.

Крок №4 — формування позитивного іміджу нового Кіберхабу, шляхом проведення спільних проектів з провідними міжнародними компаніями для професіоналів та майстер-класів для початківців, підлітків та дорослих, що стане основою створення спеціалізованого навчального закладу в майбутньому.

Крок №5 — еволюційним шляхом перетворення застарілого, з’їдаючого бюджетні кошти інституту на сучасний інформаційний центр, що впливатиме на розвиток IT індустрії в усьому світі.    

Масштабування:

КіберХаб на базі інституту кібернетики імені Глушкова – це лише приклад того, що можна робити в масштабі всієї України. Кожен закритий чи реорганізований інститут може приносити більше користі для країни.   

Трембовецький Борис Григорович

пт, 05/17/2019 - 13:57

Доброго дня! Запрошую Вас долучитися до команди інвесторів в будівництво першої в Україні колективної сонячної електростанції. Детально на моїй сторінці. Добавляйтесь в друзі та долучайтесь до команди. https://www.facebook.com/profile.php?id=100023010096279

Остапів Любомир Остапович

чт, 06/13/2019 - 07:39

ЄВГЕНІЯ,
Запрошуємо вас як учасника ТОП 50 приєднатися до Звернення до Наглядової Ради проекту Нові Лідери

Ми, учасники другого етапу Нові Лідери ТОП-50, вважаємо офіційні правила проекту не оптимальними.

Погано застосовувати принцип виборів пострадянського простору “Переможець забирає все” до конкурсу громадських активістів та волонтерів.

Віримо, що Нові Лідери не місце боротьби у погоні за головним призом, а проект позитивних змін в Україні. Вони відбудуться у томі числі за рахунок співпраці активістів, долученню глядачів у реалізацію ідей та підтримці з боку організаторів ресурсами.

Оскільки сезон 2 в активній фазі, докорінна зміна правил не є можливою. Тому кожен підписант цього листа добровільно обіцяє у виграшу розпорядитися грошовим призом наступним чином:

30% коштів - реалізація власного проекту
по 10% коштів - кожному із інших семи учасників етапу ТОП 8.

Ми також розраховуємо на максимально широку медійну підтримку тих ТОП-50 ідей, яким вона допоможе найбільше на думку Відбіркового комітету.

Ймовірно завдяки краудфандінгу, спонсорам та грантам мільйон гривень буде збільшено громадою в рази.

Виграють від цього усі!

ПІДПИСАТИ
http://chng.it/9GXjYzqGF5

Іванова Ольга

пт, 06/14/2019 - 17:19

Євгенія, доброго дня. Знайдіть мене у facebook за посиланням https://www.facebook.com/IvanOlgMic, хочу долучитися та допомгти реалізувати ваш проект! Він насправді дуже важливий! Сподіваюся, скоро матимемо змогу зустрітися!

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада