Фото кандидата

Биба Василь

Вік
35
Закарпатська
Міжгір'я
Освіта
Вища освіта.
Досвід роботи
Понад 8 років в різних сферах діяльності, починаючи з 2010 - займаюсь просвітницькою діяльністю в сфері програмування у мережі інтернет.
Громадська діяльність

Журналіст, волонтер, меценат.

Інша
Ідея змін

Ідея змін:

Акцентована на викоріненні несправедливої верхівки влади, внесенню змін в законодавчі документи, котрі притягнуть до відповідальності хабарників, браконьєрів, порушників громадського устрою, покращенню екологічного стану не тільки локально у Карпатських регіонах, а й по всій Україні, методом створення муніципальних відповідальних об’єднань.

Також — створення інститутів, котрі професійно навчать молодь гармонійно вступати в сімейні відносити, становленню в життєвих умовах, підготовці до військової служби.

Ще б хотілось внести зміни до інформаційної та кібер ланки на рівні держави, внести інформаційну грамотність, як обов’язкову дисципліну, щоб у виправних закладах, покращити умови та грамотність, в інтернатах — створити умови та підняти рівень усиновлення на новий, європейський рівень.

Створення незалежних експертних комісій, котрі будуть контролювати виконання державних чиновників, прокуратури, депутатські обіцянки, тощо.

Загалом, дотримання конституційних прав, орієнтованих на громадян — основна мета, захист їх прав як споживачів, так і при користуванні послугами як державних, так і приватних підприємств.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Василь Васильович

ср, 05/15/2019 - 19:56

Вітаю ! Якою є ваша стратегія ?

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада