Фото кандидата

Бистров Вадим

Вік
33
Київська
Київ
Освіта
Вища, КНУ імені Тараса Шевченка, філософський факультет, напрямок "політологія".
Досвід роботи
МВС, НГУ, ЗСУ та приватний сектор.
Громадська діяльність

Секретар правління ГО "Вартові свободи".

Безпека та оборона
Ідея змін

Тема: Подолання проблеми нестатутних взаємовідносин в силових структурах України. 

Моя пропозиція полягає у розробці ефективного механізму для розв'язання проблеми зловживання своїми повноваженнями, та допущення нестатутних взаємовідносин у рядах силових структур України: ЗСУ, НГУ та інші.

Механізму із повного викорінення так званої «дідівщини». Маючи певний досвід проходження служби у деяких силових відомствах, я знаю про це ганебне явище не з чуток.

Для розв'язання цього питання, необхідно створити відповідну незалежну державну службу (агенцію), яка буде виявляти усі факти нестатутних взаємовідносин між військовими різних відомств, та приймати усі необхідні заходи стосовно їх припинення та покарання винних.

Інформацію стосовно даних правопорушень, ця служба (агенція) буде отримувати від напрацьованої агентної мережі, яка буде складатися із небайдужих військовослужбовців, які будуть виступати у ролі позаштатних агентів.

Ці військовослужбовці (агенти), в процесі виконання своїх службових обов’язків, будуть виявляти факти порушення військової дисципліни іншими військовослужбовцями, і якнайшвидше передавати цю інформацію своєму куратору із цієї служби (агенції).

За свою роботи усі позаштатні агенти будуть отримувати символічну платню від держави.

Після цього дана інформація у належному вигляді буде передана до військової прокуратури, та інших відповідних органів.

А сама служба (агенція), буде контролювати хід розслідування кожної такої справи, щоб у підозрюваних по цим справам не було можливості їх «зам’яти» за допомогою корупційних зв’язків.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада