Бобров 2

Бобров Олександр

Вік
53
Київська
Київ
Освіта
Київський Торгово-економічний Університет
Досвід роботи
Заступник начальника управління Бухгалтерського обліку НАК "Нафтогаз України"
Наукова діяльність
Державне управління
Ідея змін

Тема: 

Новий варіант політичного устрою Української влади

Зменшення людського чинника однієї або кількох осіб які перебувають при владі на прийняття політичних, економічних і юридичних рішень.

І підвищення ролі в ухваленні цих рішень кожного громадянина.

Мета:

Головною метою пропонованої моделі Українській владі є зменшення людського чинника однієї або кількох осіб які перебувають при владі на прийняття політичних, економічних і юридичних рішень. І в той же час підвищення ролі в ухваленні цих рішень кожного громадянина України.

Для цього пропонується трирівневий варіант законодавчої влади. При якому громадяни, що мають виборчі права в окремому регіоні об'єднуються за спільними поглядами на ті чи інші проблеми і шляхи їх вирішення.

І за допомогою електронного голосування в спеціальних центрах, розташованих у всіх регіонах вибирає собі представника найнижчого рівня, який буде висловлювати їх загальні інтереси. Кожному представнику нижнього рівня досить мати приблизно 100 голосів виборців.

Реалізація:

Для вибору представників першого ступеня все виборці отримують електронний ключ, за допомогою якого вони можуть віддати свій голос за того кого вони вважають гідним представляти свої інтереси.

На цьому функції кожного громадянина закінчуються, до тих пір, поки його влаштовують рішення, які приймає його представник, про які громадянин при необхідності може ознайомитися в інтернеті.

Таким чином, народ України отримує реальну владу, і здатність впливати на прийняття рішень в реальному часі.

Відпадає необхідність в звичайних виборах та політичних партіях. Хоча їх наявність не виключається, у них змінюється функція із законодавчою на агітаційну.

Представники виборців усіх трьох рівнів отримують реальну залежність в прийнятті рішень від своїх виборців. Для того щоб залишитися представниками, змушені виконувати волю своїх виборців.

Посилання на повну Ідею кандидата.

 

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада