Фото кандидата

Чала Ніна

Вік
42
Київська
Kyiv
Освіта
2002 - 2004 Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, спеціальність міжнародна економіка.

1993 - 1999 Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут“ Факультет електроніки, спеціальність інженер-електрик медичні акустичні та біоакустичні прилади та апарати.
Досвід роботи
2007 - по теп. час Національний університет «Києво-Могилянська академія»;

2007-2013 Український національний комітет Міжнародної торгової палати, радник президента з економічних питань;

2005-2007 Академія муніципального управління, факультет економіки, кафедра державних та місцевих фінансів, доцент кафедри;

2003-2005 Українська філія Лейпцизької спілки менеджерів по кооперації “Захід- Схід”, голова правління;

1998 - 2003 Українська філія Лейпцизької спілки менеджерів по кооперації “Захід- Схід”, експерт із зовнішньоекономічних питань.
Громадська діяльність

2016 - 2018 Ініціатор та співголова комітету жінок-підприємниць при Київській ТПП.

2018 - Жіноча професійна ліга, Жіноча підприємницька та інтелектуальна спільнота.

Економіка
Ідея змін

Тема: Створення креативного університетського хабу.

Мета: Україна демонструє світу розвиток, драйвером якого є використання творчого потенціалу особистості; заохочує підприємницьку ініціативу, має комфортний бізнес-клімат. Забезпечує свободу реалізації бізнес-ідей, добробут та безпечну інфраструктуру.       

Проект дозволить активізувати творчі здібності студентів, викладачів, співробітників та стейкхолдерів. Передбачається проаналізувати створені в Києві та Київській області кластери креативних індустрій, креативні хаби, акселератори та коворкінги, а також умови монетизації об’єктів інтелектуальної власності.

Темпи економічного зростання, які демонструє українська економіка, в умовах військового конфлікту, шаленої трудової міграції та боргового зашморгу не здатні забезпечити не тільки розвиток України, але й вберегти її від деградації.

Спираючись на досвід Великої Британії висунуто гіпотезу, що розвиток креативної економіки спроможний мультиплікативно вплинути на темпи зростання ВВП за рахунок використання людського потенціалу.

Така модель економічного розвитку фокусується на використанні креативного потенціалу нації, є екологічно-дружньою та відповідає глобальним мегатрендам, що забезпечує збалансований розвиток країни.

Ядром креативної економіки є креативні види економічної діяльності, до яких зокрема відноситься дослідження та розробки (R&D). Світовий досвід показує, що найефективніше такі розробки здійснюються в креативних хабах при університетах за моделлю взаємодії «бізнес – освіта – наука».

Креативні галузі характеризуються своєю тенденцією концентруватися в просторі, що дає місце для більш творчо інтенсивних місць, так званих "креативних хабів» та «креативних кластерів".

Креативний хаб у літературі визначається як "місце, яке об'єднує спільноту "креативних людей", які: а) поділяють однаковий інтерес до новизни, але не обов'язково в одній і тій же темі;

б) місце каталізу, де люди, відносини, ідеї та таланти можуть підсилити один одного;

в) середовище, яке пропонує різноманітність, подразники та свободу вираження поглядів;

г) потужна, відкрита і постійно варіабельна мережа міжособистісних обмінів, яка виховує унікальність та ідентичність людей.        

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада