апролдж

Чернишов Павло

Вік
34
Харківська
Смт Білий Колодязь
Освіта
Середня технічна
Досвід роботи
5 років
Соціальний захист
Ідея змін

Тема:

Додатковий вид громадського транспорту

Завдяки проекту буде належний захист прав споживача, екологія місцевості та вартість.

Переваги:

Завдяки відсутності загальних місць для сидіння, транспортний засіб має можливість збільшити кількість пасажирів на відповідний відсоток відсутності крісел для сидіння.

Збільшення кількості перевезених осіб автоматично дозволить збільшити відсоток прибутку та задовольнить потреби пасажирів.

Інтервал. Екологія:

Зміниться частково, або цілком інтервал руху, в залежності від маршруту, що дозволить розвантажити (завдяки збільшення кількості перевезених пасажирів на один рейс) у часи пік дорожній рух, та зменшити викид вихлопних газів, покращуючи екологію місцевості.

Захист прав споживача:

Збільшується асортимент громадського транспорту, що розширює право споживача на ринку громадського транспорту, що виступає законно та конкурентно здатним і для захисту прав споживача (самостійне обрання пасажиром виду транспорту курсування). Міжнародне застосування.

Інтелектуальна власність. Наведений вище вид громадського транспорту, що має відсутність загальних місць для сидіння (на підставі даного твору), може застосовуватись та використовуватись відповідно до конституційних та законодавчих норм, країни користувача, виробника.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада