Фото кандидата

Чубінідзе Олександра

Вік
25
Київська
Київ
Освіта
Київський національний університет імені Т.Г.Шевченка.

Інститут міжнародних відносин, відділення «Міжнародне право», аспірант.
Досвід роботи
У січні 2013 року — координатор під час 20-го засідання Ради Міністрів ОБСЄ у м. Київ.

У червні 2014 та січні 2015 проходила практику в Міністерстві закордонних справ України.

У 2016 році – помічник-консультант депутата Київміськради.

У 2016 – 2017 – перекладач документів юридичного характеру Проекту ЄС "Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

З 2017 року — експерт з питань адаптації національного законодавства відповідно до права ЄС (Association4U) при Секретаріаті Кабінету Міністрів України.
Громадська діяльність

З 2016 року - член молодіжної ради YouThink, Фонд ’Відкрий Україну’, яка складається з представників молоді віком від 18 до 26 років з студентів, представників негромадських організацій та активних громадян.

Члени Ради об’єднані спільною метою задля вирішення простих та водночас нагальних для нашої країни питань з власної ініціативи та на волонтерських засадах.

Участь і допомога в організації наступних заходів:

Київський Безпековий Форум. Щорічний міжнародний захід «Київський Безпековий Форум» присвячений темі європейської безпеки. У ньому щорічно беруть участь найвідоміші політики та представники провідних аналітичних центрів Європи, США, Росії та країн Чорноморського регіону.
Київський Безпековий Форум для молоді Київський Безпековий Форум для молоді – платформа для обговорення молодими експертами актуальних питань міжнародних відносин та зовнішньої політики України.

Флешмоб #подаруйказку Всеукраїнський благодійний флешмоб у соціальних мережах, де всі бажаючі змогли відправити книги до дитячих будинків та шкіл-інтернатів. Загалом учасниками акції стали понад 300 осіб, а до дитячих будинків відправлено понад 6000 книг.

Організація тренінгу «Ораторське мистецтво» для активної молоді.

Організація відкритих навчальних заходів для молоді: тренінги, майстер-класи, екскурсії та лекції.

Підтримка зв'язків із закордонними партнерами.

Державне управління
Ідея змін

Тема: Відповідальне лідерство.

Мета: Зміни до процесу визначення кандидатів на посади президента та депутатів усіх рівнів.

Шляхом введення додаткового критерію для реалізації пасивного виборчого права - освітнього цензу, який передбачатиме проходження тесту на знання публічного адміністрування.

  • Перша вища освіта у профільних галузях (право, фінанси, економіка, політологія тощо) та друга освіта в галузі публічного адміністрування;
  • Додаткова освіта або досвід роботи в міжнародному середовищі;
  • Кандидати на виборні посади складають тест у форматі ЗНО. Теоретична  та практичні частини містять питання з публічного адміністрування, державних фінансів, економіки, нормотворення, impact-assesment, risk-assesment, теорії стейкхолдерів тощо;
  • Тільки у випадку успішної здачі тестування, особа матиме право претендувати на посаду депутата місцевих рад, народного депутата та президента.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Тихонов Олександр Анатолійович

ср, 05/15/2019 - 00:43

Доброго дня, пані! Я також лідер :) буду дуже радий дружити з Вами https://www.facebook.com/alex.sengra
Дякую!

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада