прьпмьопм

Чумак Ігор

Вік
28
Київська
Ставище
Освіта
Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого 2007-2012
Досвід роботи
Помічник адвоката, юрист
Інша
Ідея змін

Ідеї покращення суспільного життя:

  • Розширення демократичних засад.

Громадяни обирають на місцях мера та депутатів рад. Але багато, що залежить і від установ, які підконтрольні державному апарату.

І як часто буває вони не можуть дійти згоди. Моя пропозиція, щоб громадяни обирали також начальника поліції, головного лікаря, прокурора, податківця, звичайно з тих хто проживає на місцях і працює в даних органах.

Вибори на ці посади спростити і проводити їх кожних 2 роки, якщо з'явилось менше половини виборців, отже їх все влаштовує хто займає дані посади.

  • Будівництво доріг.

Враховуючи складний фінансовий стан нашої країни, яка перебуває у війні, грошей не вистачає.

Але дороги вконче потрібні. Тому будемо виходити з того чим ми багаті – аграрний сектор. Фермера звільнені від податків.

На мій погляд, саме вони і мають зайнятись будівництвом доріг. В залежності від того скільки земельних паїв знаходиться в його користуванні.

Така практика вже відома нам з часів СРСР, коли колгосп займався підтриманням доріг в селищах до яких належав.

Щоб правильно розприділити території впливу, потрібно в ланцюжок орендодавець (пайовик) > орендар (фермер), включити <селищну раду, голову>.  

Де пайовик передаватиме в аренду сільській раді, голові, а то й уже буде надавати фермерам, в залежності хто і як виконуватиме покладені на нього обов'язки.

  • Щодо сиріт.

Створення будинків сімейного типу, де держава надає земельні ділянки для вирощування овочів та фруктів, які в свою чергу будуть продаватись в мережах супермаркетів в обов'язковому порядку.

Так, сироти будуть працювать.

В селах так працюють усі діти і здоровіші ніж у містах.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада