впі

Цапана Інна

Вік
30
Житомирська
Житомир
Освіта
У 2010 р. закінчила Житомирський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література (англійська). Соціальна педагогіка".
У 2012 р. закінчила Житомирський державний технологічний університет за спеціальністю "Програмне забезпечення систем".
Досвід роботи
2007 - Табір "Соколятко" Бердичівського району, вожата.
2008 - 2010 - Житомирське вище професійне училище сервісу та дизайну, вчитель англійської мови та майстер виробничого навчання у групах спеціальності "Оператор комп'ютерного набору. Секретар керівника".
2013 - 2015 - ФОП (надання послуг інформатизації компанії Ignite Ltd при роботі з компаніями з Ізраїлю, Німеччини, Фінляндії та США)
2017 - тепер - ФОП, бібліотекар у Комунальному закладі "Централізована бібліотечна система" Житомирської міської ради (червень - серпень 2018 - на громадських засадах працювала директором літнього табору при КЗ "ЦБС" ЖМР).
Громадська діяльність

-

Гуманітарна
Ідея змін

ПРОЕКТ:

“Держава для народу”.

ІДЕЯ ПРОЕКТУ:

Створення Просторів розвитку особистості «Основа» при бібліотеках, органах влади тощо (міжнародна практика реалізації новітніх проектів на основі грантів та партнерської допомоги) в рамках сучасної соціально-спрямованої політики та економіки України.

ЗАВДАННЯ “НОВИХ ЛІДЕРІВ”:

Найважливішим завданням “нових лідерів” України на шляху побудови демократичних відносин у суспільстві, на мою думку, є покращення соціально-культурної сфери, ведення соціально-спрямованої економіки та політики.

ЦІЛІ ПРОЕКТУ:

ПРО “Основа” відноситься до соціально-культурних закладів, основною метою функціонування яких є:

  • забезпечення змістовного та якісного дозвілля особистостей різного віку (проте основною цільовою аудиторією є діти шкільного віку); всебічний розвиток, інтелектуальне, компетентнісне самовдосконалення особистостей різних вікових категорій;
  •  створення “працюючої моделі сучасного життя” для молодого покоління, яка стане основою для впровадження та реалізації творчих ідей, виявлення лідерських якостей, талантів;
  • популяризація здорового способу життя;
  • сприяння профорієнтації та волонтерській діяльності.

ПРОБЛЕМА ТА АКТУАЛЬНІСТЬ ІДЕЇ:

Створення таких просторів у бібліотеках чи органах влади міст та сіл допоможе пришвидшити вирішення таких існуючих проблем у суспільстві:

1.Недовіра народу до влади.

Створення таких Просторів розвитку особистостей державної форми власності при органах влади допоможе ближче розуміти реальні проблеми людей.

2. Бідність населення і неможливість доступу до якісних послуг для розвитку особистостей різних вікових груп.

Більшість таких послуг надаються організаціями приватної форми власності, висока ціна здебільшого не дозволяє отримувати ці послуги широким верствам населення.

3. Недостатня робота з розвитку молодого покоління поза школою веде до негативних наслідків: бродяжництво дітей; виникнення шкідливих звичок (пияцтво, вживання наркотиків, паління тощо); виховання та розвиток дітей "вулицею«; виникнення асоціальних та кримінальних ситуації з участю молодого покоління...

І усі ці проблеми дітей та молоді виникають через недостатню зайнятість. Міжнародний досвід підтверджує, що виходом їз таких ситуацій - є заповнення простору цікавою зайнятістю в подібних центрах розвитку особистості.

4. Відтік талановитих людей з України.

Багато професійних кадрів шукають кращого матеріального забезпечення за межами України і часто виконують різні види робіт не за своїм фахом через неможливість повноцінної реалізації в Україні. Діяльність просторів розвитку особистостей створить додаткові робочі місця, завдання держави - забезпечити достойну заробітну плату.

5. Створення Просторів розвитку особистостей з централізованою формою управління дозволить перенаправити державні кошти, які використовуються неефективно для утримання великої кількості адміністративних кадрів, на створення нових робочих місць для професійних кадрів, які будуть здійснювати безпосередню підготовку молодого покоління при центрах розвитку дітей та молоді (просторах).

Посилання на повну ідею кандидата. 

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада