У 1996 році поступила до Луганського державного коледжу культури та мистецтв, за спеціальністю режисера та актора музично-драматичного театру;
Закінчила КНЕУ, з дипломом юриста.
Досвід роботи
1993 року працювала у Приватному підприємстві «Володимир-компані»,яке займалося роздрібною торгівлею;
У 2001 році відкрила магазин «Богемія» у м. Луганськ, якій займався роздрібною торгівлею посудом й подарунками;
Працювала у ПП «СВ-компані». Яке займалося оптовою торгівлею будівельними матеріалами;
Зпівзаснувала ТОВ« Альянс ВВ», яке займалося будівництвом житла;
Заснувала Благодійну організацію «Нова країна», яка зробила Випускний бал для активної молоді у 2003 році в Українському доміМ
2010р серіал «Кумські байки», режисер -Віктор Андрієнко 2011г. ведуча Пушкінського балу у Національній опері , у парі з Святославом Белзой;
2013 рік заснувала Продюсерський центр «Аврора» 2013 г. повний метр «Київський торт», режисер -Алексій Шапарєв;
У 2016 році брала активну участь у лобіюванні у ВР законів «Про протидію домашньому насильству» та «Закон про підвищення відповідальности за несплату аліментів», у складі ініциативної группи жінок;
2016 рік й по цей час - знімаюсь у серіалах для ТК Україна, Нового каналу, ТЕТ. Навчаюсь в Міжнародній асоціації коучингу України. Навчаюсь в Академії Сучасного політика.
Соціальний захист
Ідея змін
Тема:
Створити жіноче об'єднання "Червона лінія"
Посилення соціальної ролі жінки в Українському суспільстві. Сьогодні ми стикаємося з величезною нестачею лідерів в нашій країні. І це загальнонаціональна проблема, яка може коштувати дуже дорого нашому суспільству у майбутньому.
А наше майбутнє вже сьогодні формує жінка! Жінка- дружина, як та, хто стоїть за спиною можновладця, військового, вченого та шахтаря. Це жінка- мати. Від неї залежить, скільки мільйонів нас завтра буде.
Бо тільки жінка вирішує: народжувати чи ні і скількох дітей мати. Жінка- вихователь, яка своєю любов'ю або байдужістю формує майбутнє суспільство. Суспільство недолюблених і невпевнених у собі людей, або небайдужих, впевнених та рішучих, які вже через 30 років стануть керівниками держави й поведуть її до кращого життя.
Але жінка сьогодні неактивна, та за старою ще дореволюційною звичкою вважає, що прийняття рішень- це суто чоловіча справа. Україна займає 69 місце з 142 країн по індексу гендерної нерівності, по інформації Всесвітнього економічного форуму. У Верховній раді , на чільних посадах ,у виконавчій владі та місцевих органах самоврядування, тільки 12.5% депутаток.
Цей проект працюватиме у таких напрямках:
1. Виховувати жінку майбутнього. Для цього треба ввести у школах предмет « Основи сім'ї та шлюбу» .
2. Підтримувати молодіжні жіночі ініціативи й всіляко підтримувати жіночу соціальну активність.
3. Створити потужну захисну структуру. Мета: Захист жінки, її прав свобод.
4. Заручиться підтримкою ЗМІ. Домовитися з телеканалами та друкованими ЗМІ про підтримку « Червоної лінії». А саме: висвітлення проблеми гендерної нерівності розголос резонансних справ у напряму «кривавих розлучень», викрадення дітей, сексуальних домагань. Створити разом із ЗМІ соціальну рекламну кампанію проти домашнього насильства й маніпулювання жінкою за допомогою силових структур та суду.
5. Створити власний банк вакансій. Дуже часто, жінка, яка присвячує себе сім,ї, залишається при розлученні без професії та роботи. Домовитися з ВНЗ про квоту «Червоної лінії» на безкоштовне підвищення кваліфікації та на другу освіту.
Домовитися з курсами та приватними школами про квоту на безкоштовне навчання жінкам-жертвам домашнього насильства. Ми повинні допомогти жінці знайти роботу для самостійного матеріального забезпечення. Постійно тримати зв'язок з бізнесом й підприємствами для отримання квоти на вакансії для жінок, жертв домашнього насильства й тих, хто опинився у скрутному становищі.
6. Створити безкоштовну психологічну реабілітацію для жінок. Часто, не маючи грошей після розлучення, або втрати чоловіка, жінка не може заплатити за психолога. Й її психологічна реабілітація проходить дуже довго, або перетворюється на хронічну депресію, що погано впливає на її соціальне життя та на психологічний стан дітей.
Хтось скаже, що проблеми не існує? Тоді порахуйте, скільки жінок бере участь у цьому проекті?