аеока

Цибульська Юлія

Вік
31
Полтавська
Кременчук
Освіта
Маю дві вищі освіти
Магістр економіки, диплом з відзнакою, рік закінчення 2011, Кременчуцький державний університет імені М.Остроградського
Магістр права, рік закінчення 2016, Кременчуцький державний університет імені М.Остроградського
Є автором наукової роботи на тему «Маркетингові дослідження в процесі диверсифікації виробництва: досвід та інновації», яку захищала на регіональному рівні
Сертифікат учасниці навчального тренінгу «Соціальне підприємництво» (2018)
Сертифікат учасниці міжнародної програми «Інновації та підприємництво в освітній системі» від Агенції MASHAV при Міністерстві закордонних справ Ізраїлю (2018)

Досвід роботи
2006-2007 рр. ПП «Фірма «Мега-Трейд», профіль – оренда власного чи орендованого нерухомого майна
Посада – помічник головного бухгалтера
2007-2009 рр. ПП «Юрбізнесконсалтинг», профіль діяльності – надання послуг юридичного супроводу та консультацій
Посада – помічник юриста
2009-2011 рр, Департамент транспорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), державна служба
Посада – начальник організації дорожнього руху та паркування, присвоєно 11 ранг державного службовця
2011-2018 рр, ПП «Резерв ХХІ Століття», профіль - здача в оренду власного та орендованого нерухомого майна
Посада – керівник підприємства
2014-теперішній час, ПП «Космополіт-Сервіс», профіль – надання туристичних та консультаційних послуг
Посада – засновник та директор
2018- теперішній час, ТОВ «Інша освіта», профіль – надання послуг освітнього характеру
Посада – засновник та директор
2018 – теперішній час, ГО «Інша Жінка», громадська організація, метою якої є сприяння підвищенню ролі жінок на керівних посадах в органах місцевого самоврядування та їх активному залученню до процесів економічного розвитку, сприяння створенню робочих місць для жінок та само зайнятості жінок, створення та сприяння представництву жінок у процесах прийняття рішень
Посада – голова ГО
Громадська діяльність

1. Ініціатор створення та засновник першої в Кременчуці суто жіночої громадської організації «Інша Жінка», яка об’єднала актив жінок, що прагнуть розвитку, мають досвід у бізнесі та готові допомагати іншим жінкам в самореалізації , відстоюванні власних інтересів, підтримувати розвиток жіночого лідерства та підприємництва
2. Ініціатор створення унікального освітнього масштабного проекту – загальноміських майстер-класів за участю топ-спікерок та успішних жінок України в Кременчуці. Місія таких івентів, що збирають від 500 до 750 учасниць кожного разу, – популяризувати сучасну освіту у форматі менторства та перейняття чужого успішного досвіду у форматі зустрічей «жінка для жінки»
3. Ідеолог та куратор соціального освітнього проекту безкоштовних курсів з вивчення найпопулярніших іноземних мов (польська та англійська) в стінах освітнього центру «Інша Освіта» (2017-2019 роки), який відвідало сумарно більше 800 осіб з моменту заснування. Місія проекту – зробити сучасну освіту доступною кожному, особливо людям з особливими потребами. Фінансування проекту відбувається за власний кошт Цибульської Ю.В.
4. Співпраця із заступником міського голови Кременчука – Усановою О.В. – щодо впровадження соціальних безкоштовних місць у групах з вивчення іноземних мов та програмування освітнього центру «Інша Освіта» , який дає змогу забезпечити доступ до якісних та сучасних знань верстви населення, що є незахищеними чи потребують допомоги держави/муніципалітету.
5. Автор соціального проекту Академії жіночого лідерства та підприємництва, який підтримали 15 жінок-менторок з Кременчука та всі місцеві ЗМІ. Наразі проект проходить всі погоджувальні процедури та в рамках нього відбуваються установчі зустрічі з партнерами та учасницями. Початок реалізації проекту – вересень 2019 року. Мета проекту - створення кластеру соціально-активних жінок, розвиток й популяризація жіночого підприємництва та менторства в регіоні, обмін досвідом, генерування нових ідей та реалізація спільних проектів
6. Диплом переможниці міського етапу обласного конкурсу «Успішна Жінка Полтавщини 2018»

Державне управління
Ідея змін

Проект:

ЖІНОЧА КОАЛІЦІЯ УКРАЇНИ.

МЕТА ПРОЕКТУ:

Підготувати, вдосконалити та використати вміння, знання та навички жінок для вдосконалення процесів у політиці, владі, бізнесі, науці, мистецтві, культурі, сім’ї та реалізації важливих суспільно-корисних проектів.

УНІКАЛЬНІСТЬ ПРОЕКТУ: 

Дозволяє досягти мети через застосування сучасних інноваційних технологій та формуванню унікальних дієвих команд & сприяє досягненню поставлених цілей відповідно до Стратегії гендерної рівності Ради Європи, Стратегії розвитку України до 2030 року, семи глобальних цілей сталого розвитку 2016-2030, затверджених ГенАсамблеєю ООН.

ЩО ЗАВАЖАЄ ЖІНКАМ БУТИ УСПІШНИМИ У СОЦІАЛЬНОЕКОНОМІЧНОМУ ТА ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ НАШОЇ КРАЇНИ?

  • Відсутність відповідних знань та досвіду.
  • Стереотипне уявлення про роль/призначення/функції жінки.
  • Відсутність можливості ефективно поєднувати материнство з роботою.
  • Фінансова залежність та неможливість прийняття самостійних рішень.
  • Сексизм та моральне приниження.
  • Відсутність потужної політичної представницької інституції для жінок, що не тільки захищає, але й адвокатує, рекламує, сприяє залученню жінок до активної участі у суспільно-політичному житті країни.

ПЕРЕВАГИ ПРОЕКТУ: 

1) Розбудова національної мережі представництв по всій території України з числа громадських діячок, керівниць, експерток з різних сфер життя, підготовлених професіоналів та політкинь нової генерації.

2) Популяризація освітніх ініціатив та проектів одночасно у всіх куточках України, що дозволить забезпечити цілі та нести місію на місцях.

3) Об’єднання лідерок думок та лідерок змін, місією яких буде освітня експансія для зростання рівня освіченості жінок та суспільства в економіці, політиці, юриспруденції, психології.

4) Побудова міцних зв’язків між громадськістю, бізнесом, владою та їх ефективна взаємодія за стратегією win-win , що базується на раціональному прийнятті рішень, а не на емоціях.

5) Реалізація діяльності, що побудована на довірі: формування механізмів довіри для різних інституцій та суспільних груп.

6) Створення спеціальної школи кадрового резерву, що підготує майбутню суспільно-політичну еліту нової генерації.

7) Створення ефективної системи оцінювання роботи та загального національного рейтингу діяльності жінок, що входять до складу Жіночої коаліції України, джерелом якої буде громадськість.

МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ:

  • Вимогливий відбір громадськістю;
  • Навчання кандидаток & фінальний відбір;
  • Спільна розробка креативних проектів & реалізація перших ініціатив.

Посилання на повну ідею кандидата.

Тихонов Олександр Анатолійович

ср, 05/15/2019 - 00:42

Доброго дня, пані! Я також лідер :) буду дуже радий дружити з Вами https://www.facebook.com/alex.sengra
Дякую!

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада