Фото кандидата

Циганов Артем

Вік
29
Харківська
Харків
Освіта
Маю вищу освіту - інженер АСУ ТП.
Досвід роботи
1) Інженер АСУ ТП, КП «Харківводоканал» - 6 років: працюю по теперішній час.

2) Інженер АСУ ТП, КЗОЗ «ЦМД та МК» - 2 роки.

3) Проектний менеджмент (соціальне підприємництво), ГО "Фундація Схід-Захід" – 2 роки.

4) Заступник директора, ПП «КИЇВСОЦСЕРВІС» - 3 роки: працюю по теперішній час.

1) Приймав безпосередню участь у «Модернизации канализационных насосных станций г. Харькова и Главной канализационной насосной станции с внедрением энергосберегающего насосного оборудования» у м. Харкові разом з компаніями «Extreme Ltd» (Україна) та «Ekolog Spomash» (Польща).

2) 3 роки працюю заступником директора ПП «КИЇВСОЦСЕРВІС» - приватне підприємство займається розробкою, виробництвом та впровадженням сучасного енергоефективного обладнання.

По Україні реалізовано низку проектів з підвищення енергоефективності, отримано результати економії енергоресурсів, а також позитивні відгуки від різних органів місцевого самоврядування.

3) Більше двох років займають соціальним проектуванням: написання грантових заявок, реалізація проектів, координування всіх членів команди задіяних у проекті, співпраця з громадськими організаціями, благодійними фондами.
Громадська діяльність

Займаю активну громадську позицію. Разом з командою однодумців ГО "Фундація Схід-Захід" реалізуємо соціальні проекти на території Харківської області.

Постійно займаємось популяризацією ефективного споживання енергетиних ресурсів для успішного соціально-економічного розвитку держави.

Економіка
Ідея змін

Тема: Боротьба з енергетичною бідністю, як один з дієвих механізмів до підвищення рівня економіки держави.

Мета: Енергетична бідність - це явище викликане декількома факторами: низький рівень зарплат, постійне зростання плати за коммунальні послуги та низький рівень енергоефективності будівель. Часткове вирішення цього питання - підвищення енергоефективності! 

• Енергетична бідність - це складність або нездатність забезпечити належне опалення житла та мати доступ до інших важливих енергетичних послуг за доступною ціною.

При цьому енергетична бідність може бути викликана комбінацією трьох факторів: низький рівень доходів, низькою енергоефективністю будівель і високими цінами на енергоносії.

• Єдиним механізмом боротьби з енергетичною бідністю - є впровадження заходів з підвищення енергоефективності та енергозбереження.

Вирішення:

• Задачі: зменшення витрат бюджетних коштів на оплату комунальних послуг та  підвищення рівня екології. 

• Індикатори: зменшення показників лічильників витрат електричної енергії та води (гарячої та холодної).

• Результат: зекономлені бюджетні кошти, які можна направити на розвиток інфраструктури, зменшення шкідливих викидів CO2 та підвищення рівня безпеки.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

 

Привалов Сергій Валерійович

сб, 05/11/2019 - 03:23

https://tukir.com.ua/nashi-proekty/ -можете вказати ціну вдосконалень, або самі розрахувати й додати час самоокупаємості вдосконалення на прикладах

Циганов Артем Володиморович

У відповідь до від

ср, 05/15/2019 - 23:32

Термін окупності не перевищує 2х років. В середньому це 1,5 року. Наприклад, нещодавно у Глухівській ЦРЛ модернізували 1 плиту. Витрачено 22000 бюджетних коштів. Згідно отриманих від спеціалістів енергоменелжерів міськради та спеціалістів ЦРЛ за січень місяць зекономлено 4200 грн, лютий 6100, березень 5300. Це все реальний кейс для поліпшення стану економіки країни. Це не з розряду побалакати чи ідеї.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада