Фото кандидата

Данилов Олександр

Вік
39
Київська
Київ
Освіта
Вища освіта.

Кінооператор, навчався у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого.
Досвід роботи
Грудень 2017 р. - квітень 2019 р.: телеканал "СТБ". Оператор "Вікна-новини" .

Грудень 2016 р. - грудень 2017 р.: фрілансер. Документальне кіно.

Жовтень 2016 р. - грудень 2016 р.: телеканал “1+1”. Оператор “ТСН”.

Жовтень 2010 р. – жовтень 2016 р.: телеканал «Інтер». Оператор.

Квітень 2005 р. – жовтень 2010 р.: телеканал «НТН». Оператор.

Березень 2004 р. - березень 2005 р.: ТО «11-канал» (м. Дніпро). Оператор служби новин.

Серпень 2002 р.- березень 2004 р.: Дніпропетровська міська студія телебачення. Оператор.
Громадська діяльність

Засновник ГО "Лампочки".

Інша
Ідея змін

Мета: Збереження зору українців, зокрема дітей та молоді шляхом впровадження якісних та безпечних для здоров'я систем освітлення у навчальних закладах та громадських просторах.

Вдосконалення законодавства та системи закупівель.

Етапи реалізації:

• Створення інтерактивної мапи України на якій буде позначено навчальні заклади із детальною інформацією щодо стану освітлення. Таким чином, ми актуалізуємо питання світла та відповідності його вимогам та нормам. Це також приверне увагу громадськості до цього питання.
• Проведення інформаційної кампанії у ЗМІ. Організація тематичних культурних заходів (фотовиставки, сучасні інсталяції). Так ми залучимо творче середовище до глобальної проблеми з зором, яка існує в цілому світі. Мистецьке середовище має потужний вплив на розвиток суспільства і вони стануть агентами позитивних змін.
• Удосконалення та гармонізація будівельних та санітарних норм. Роками норми не змінювали, а лише копіювали текст з попередньої редакції документів не змінюючи його по суті. Так накопичувалися помилки та непорозуміння у нормативній документації.
• Організація ефективної системи контролю за дотриманням норм. На жаль, зараз система контролю майже не діє та носить лише формальний характер.
• Впровадження навчального процесу спеціалістів технічних відділів усіх управлінь освіти. Так ми зможемо покращити знання та якість прийняття рішень цими спеціалістами при закупівлі обладнання.
• Зміна підходу до системи закупівлі обладнання, коли одним з ключових критеріїв є найнижча ціна. Таким чином ми винесемо якісні показники на перше місце при прийнятті рішень.
• Організація та контроль системи сертифікації обладнання. На жаль, на цей час існують недоброчесні постачальники неякісного обладнання, яке має відповідні сертифікати. Як вони були отримані? Питання.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Кличановська. Тетяна

нд, 05/26/2019 - 09:50

Дуже важлива ідея. Повністю підтримую її актуальність. На які саме техеічні характеристики освітлення Ви звертаєте увагу при розробці нових норм і стандартів? У описі Вашої ідеї я знайшла посилання лише на рівні освітленості, проте для зору і здоров‘я людини є важливими ще багато технічних характеристик світла і освітленості, які часто ігноруються. Дякую

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада