Фото кандидата

Драло Олександр

Вік
62
Київська
Київ
Освіта
Незакінчена вища освіта.
Досвід роботи
Понад 40 років.
Громадська діяльність

Рада меценатів України.

Економіка
Ідея змін

Тема: Запровадження когнітивних систем.

Застосування когнітивних систем у сільському господарстві надасть можливість збільшити врожайність на 30%. У Британії та Китаї провели експеримент по обробці 200 гектарів землі без втручання людей.

Україні потрібно запроваджувати нові технології. Отримавши приріст виробництва, передбачається запровадити систему збереження землі за рахунок збільшення внеску органічних добрив. Це повинно бути фішкою українських товарів «Органічні продукти за доступними цінами». Продаватись такі товари будуть у модулях «Безлюдних магазинів». Покупців обслуговують тільки роботи та роботизовані комплекси.

Наступним етапом передбачається організувати постачання додому на електрокарах власного виробництва, з двигуном спроектованим провідними інститутами України. Для «безлюдної технології обробки землі» розробити відповідний комбайн на Херсонському машинобудівному заводі. Налагодити масове виробництво тракторів на Харківському тракторному заводі. Систему супутникового управління 24+2, супутники виготовить Дніпропетровський завод «Південмаш».

Для реалізації Європейського проекту Е-40, по Дніпру налагодити виготовлення труб надвеликого діаметром: 3 м, 6 м, 12 м, 24 м, 50 м та 100 м. Виготовляти на Новомосковському трубному заводі, я був на цьому заводі і бачив виробництво безшовних труб. Думаю у співпраці Інституту імені Патона виробники налагодять виробництво необхідних труб.

Головним замовником буде Євросоюз, тому що українська «Система антиповінь» буде захищати західні регіони України та Європу від повені. Після досліджень про екологічний стан Дніпра у зоні ЧАЕС треба відновити перевезення вантажів.

Для реалізації проекту будуть задіяні провідні компанії США та Ізраїлю. Україна стане головним постачальником продуктів для країн, які потерпають від голоду.

Для повного завершення проекту передбачається створити нову забудову із передбаченою системою роздільного сміття та первинною переробкою відходів. Україна приєднається до кагорти країн, які практично не забруднюють довкілля.

Привалов Сергій Валерійович

сб, 05/11/2019 - 04:27

В нас є багато спільного в проектах стосовно постачання продуктів для країн, які потерпають від голоду. Взагалі, це направлення вважаю одним з найперспекривнішим наразі з енергоносіями, тому вважаю доцільно продукти міняти (бартер), на природоресурси в страни Афріки, через брак коштів в останніх.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада