боило

Ємельянов Артем

Вік
31
Дніпропетровська
Дніпро
Освіта
Вища
Досвід роботи
Робота на виборах, робота в поліції.
Громадська діяльність

Поліцейський

Інша
Ідея змін

Тема:

Знищення корупції та олігархічної системи, внесення змін до законів та кодексів України, боротьба за здорову і розвинену націю тощо.

  По-перше, я переглянув би більшість законів та кодексів України, тому що є закони які суперечать один одному і це створює проблеми у виконавчій владі і свободу для тих, хто не бажає жити за законами!

Разом з цим в рази підвищив би відповідальність за адміністративні правопорушення та кримінальні злочини, тому що людей не лякають мізерні штрафи, і ті, кому в дитинстві не заклали достойного виховання і надалі робитимуть із нашої країни смітник!

  По-друге, повна зміна правоохоронної та судової системи, тому що гроші, як вирішували все, так і продовжують вирішувати.

А щодо реформи МВС - зміни відбулись лише в патрульній поліції, а стара система, як існувала, так і продовжує існувати.

Тому кількість ідейних патрульних поліцейських, які прийшли робити зміни на краще скоротилося більше ніж удвічі. Люди просто звільняються втомившись від постійної боротьби із системою.

  По-третє, я повністю знищив би пропаганду тютюну, алкоголю та наркотиків, починаючи із реклам і закінчуючи фільмами, які відверто пропагують даний спосіб життя.

Разом з цим створював би всі можливості для розвитку усіх видів спорту, а також, щоб заняття спортом було доступним для всіх верств населення.

Також треба в рази підвищити акциз на тютюнові вироби та алкоголь, щоб це могли собі дозволити ті, хто вже зробив свій вибір в житті, а не молодь, якій потрібно розвиватись, а не деградувати.

Боляче дивитись, як колись славетна здорова нація перетворилась на розсадник алкоголізму та наркоманії.

  По-четверте, потрібно терміново почати відновлення інфраструктури сіл та сільського господарства (відновлення шкіл, лікарень, розбудова ферм і підприємств, які просто знищили, повернення у державну власність арендованих мільйонів гектарів родючих земель, які також знищують недоцільним іх використанням).

Я народився в місті, але об'їздив за своє життя багато сіл, я бачу, як з кожним роком збільшується кількість закинутих будівель та в геометричній прогресії зменшення кількість населення в селах.

  По-п'яте, знявши недоторканність з усіх, бо, на мій погляд, усі люди повинні бути рівні перед законом, я перевірив би статки усіх, хто має відношення до багатомільйонних рахунків та цінностей.

Якщо людина заробила свої гроші незаконним шляхом (на крові, рейдерством, ухиляючись від податків тощо), то, повертаючись до першого пункту (змінивши закони), конфіскувати таке майно та рахунки на користь держави!

Я впевнений, що таких людей у нашій країні достатньо і ці кошти в повній мірі змогли б компенсувати зовнішній борг України.

  По-шосте, я би вніс зміни до закону про вибори для того, щоб заборонити витрачати мільйони на агітацію та інше.

Якщо приблизно порахувати ті гроші, які було витрачено з початку 2000-років на всі президентські, парламентські та місцеві вибори, то, на мою думку, на ці кошти можна було б зробити європейські дороги по всій Україні.

Я навіть не уявляю другої країни, крім нашої, з такою кількістю білбордів, мускулатури та суцільної реклами по радіо і телебаченню.

У жодній розвиненій країни не витрачаються мільярди доларів на вітер, тому вони і заможні.

  Не треба ставити собі питання , "чому мільйони українців виїздять за кордон?" Це логічно! Люди втомились від всієї цієї брехні, беззаконня, корупції, олігархічної прогнилої системи, нескінченних підвищень комунальних тарифів та цін, "золотої" медицини, "діамантового" розмитнення авто та іншого!

Поки все це не буде змінюватися, ні про яке світле майбутнє не може бути і мови.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада