ерур

Федик Павло

Вік
55
Луганська
Лисичанськ
Освіта
Економічний факультет Київського держуніверситету ім. Т.Шевченка.
Аспірантура Державної фінансової академії (м. Москва).
Досвід роботи
Доцент кафедри Економіки і підприємництва Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля
Вчений секретар, доцент кафедри Донбаського державного технічного університету
Координатор Ради експертів ГО «Фонд громад «Знання і справедливість»
2013 – IІІ.2016 Директор Тернопільського вищого професійного училища ім. М.Паращука
Х.2014 – IV.2015 Волонтерська діяльність і допомога ВПО, в т.ч. у зоні АТО
VII.2014 – Х.2014 Міліціонер ППС МОП батальйону «Луганськ -1»в зоні АТО
VII.2010 – ІІ 2013 Перший заступник генерального директора Тернопільської обласної державної телерадіокомпанії, автор і ведучий передачі «Час іспиту»
2008 – VI.2011 Доцент кафедри «Фінансів» Галицького інституту ім. В.Чорновола
VI.2006 – XI.2007 Помічник-консультант народного депутата України, державний службовець 7-го рангу, робота в Комітеті ВРУ з питань організованої злочинності та корупції
1992 – VII.2007 PhD (доктор філософії з економіки), кандидат економічних наук, доцент кафедри «Державного і муніципального управління економікою» Тернопільського національного економічного університету
2007 Редактор тижневика «Репортер» (Тернопіль)
2000 – 2014 Приватний підприємець фізична особа (консультаційні та освітні послуги)
1995– 2007 Проректор з методичної роботи, завідувач кафедри загальноекономічних дисциплін Інституту економіки і підприємництва
1995-1998 Адміністратор кафе «Ольвія» ТзОВ «Захід»
Керівник та тренер навчальних програм для бізнесу, громадських активістів, політичних проектів, освітніх, бізнес та медіа - інституцій, аналітика, репортерство, менеджмент проектів (у т.ч. виборчих та партійних)
Робочі знання Windows, PowerPoint, Excel, Internet, «сліпий» метод набору тексту. Права водія категорії «В»
Громадська діяльність

Координатор руху «Спільно безпеці Лисичанська (Луганщини»)
Модератор групи (20 тисяч користувачів, більшість з Луганщини «Лисичанск-Северодонецк. Новости. Факты. События»
https://www.facebook.com/groups/severopolis/
Аккаунт: https://www.facebook.com/pavlofedyk63,
ГО «ФГЗ&С»: https://www.facebook.com/groups/670187653173504/?fref=ts
Група «Стоп війні!»: https://www.facebook.com/groups/303463893195771
Експерт в проектах, присвячених регламентації та публічності місцевих фінансів (Лисичанськ, Рубіжне, Кремінна):
Серпень 2017 – травень 2018 рр. Адвокаційна компанія ГО «Солідарність» - «Бюджети Лисичанська та Рубіжного: прозорість, підзвітність та громадська участь» в рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що реалізується Фондом Східна Європа (ФСЄ) та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу
Травень 2018 – серпень 2018 р. Керівник субгрантового проекту «Розбудова прозорості міста Лисичанська» в рамках реалізації проекту Transparent cities/Прозорі міста «Розбудова прозорості в містах України»
Грудень 2017 р. – жовтень 2018 р. Експерт та бухгалтер проекту «Місто у безпеці: співпраця для виявлення та вирішення питань безпеки Лисичанська», підтриманий Експертною радою Програмної ініціативи «Права людини і правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження»
Серпень 2018 – листопад 2018 р. PR-менеджер проекту «Спільно безпеці Лисичанська» в рамках реалізації програми «Розбудова та посилення взаємодії громади й поліції», яка адмініструється УНО ІСАР «Єднання» за фінансової підтримки Королівства Нідерландів в межах Програми відновлення та розбудови миру ПРООН
Грудень 2018 – березень 2019 рр. PR-менеджер проекту «Люди активні – громада успішна», який реалізується ГО «Міст 3.10» за напрямком «Культура і Конфлікт», ініційованим Goethe Institut та ГО “Гараж Генг” за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Миротворення та реінтеграція
Ідея змін

Проект:

Дороги людяності.

Історія:

У 2014 року, після 2,5 місяців служби в добровольчому поліцейському батальйоні, намагаюсь через створення аккаунту «Стоп війні» у Facebok, синхронізувати та координувати дії людей доброї волі, які прагнуть спинити братовбивство.

Ідея та Реалізація:

  • Звернутись до УПЦ з проханням продожити миротворчі ініціативи і розпочати широкий громадський рух за мир і порозуміння в Україні, запросивши до участі в ньому інші християнські церкви.
  • Конкретним кроком вирішення питань миротворчості та покращення стосунків між частинами України могла б стати, ініційована УПЦ, Хресна хода на південь – в сторону ЛНР, до Золотого, що на Луганщині.
  • Такий дієвий захід за участю християнських священників, в т.ч. – не тільки православних, сприяв би відкриттю переходу через поребрик в Золотому, що б значно полегшило можливості спілкування між людьми в Україні.
  • Для Лисичанська і західної частини Луганщини ініційована Хресною ходою Миру  дорога «Первомайськ – Золоте – Лисичанськ» привабила б додаткові ресурси та оживила б місто.
  • Паралельно, враховую питання безпеки пересікання поребрика – громадський сектор країни міг би розгорнути національну мережу діалогових майданчиків порозуміння.

Посилання на повну ідею кандидата.

 

Привалов Сергій Валерійович

сб, 05/11/2019 - 03:07

Добра ідея, але на неї слід брати поперше благословіння. В мене є частки подібного проекту, але я ще не звертався до священнослужбовців через те, що не визначився чи реально на такий, як в мене глобальний проект отримати дозвіл, чи ні. Враховуючи проект попереднього переможця.

Федик Павло Дмитрович

пн, 05/20/2019 - 23:37

Вдячний за коментар, "низинний" рівень благословляє на благосєрдіє, тепер готується звернення на Блаженнійшого. Очевидно, що тільки з благословення та власне церковної ходи може відбутись захід. Ангела Хранителя!

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада