Фото кандидата

Григоренко Валентина

Вік
29
Вінницька
Вінниця
Освіта
Київський національний університет внутрішніх справ, юрист.
Досвід роботи
• червень 2006 року – серпень 2011 року – провідний спеціаліст Управління кадрового забезпечення УМВС України у Вінницькій області;

• вересень 2011 року – грудень 2012 – старший інспектор сектору медичного забезпечення УМВС України у Вінницькій області;

• січень 2013 року – квітень 2019 року – проходила практику і працювала закордоном.
Державне управління
Ідея змін

Тема: В Україні розпочато реформу децентралізації влади, але, на мою думку, по представленому проекту ми не вирішуємо головних питань: великої кількості нікому непотрібних чиновників, бюрократичної тяганини та корупції.

Я пропоную ліквідувати обласні та районні ради, об’єднати 5-6 сіл і створити комуни (назва може бути інша). Надаємо право комунам самостійно розпоряджуватись фінансами (податки, які сплачують підприємства плюс державні дотації).

Якщо на території комуни немає діючих підприємств, то вони отримують кошти з інших комун, які задовольнили свої нагальні потреби. Питанням розподілу коштів між комунами займається незалежна комісія, після розгляду всіх документів, які засвідчують доцільність та необхідність фінансування.

Комуна формується з представників інтересів громадян тих сіл, які входять до даної комуни. Приблизно 3 людини від села.

Ці працівники мають статус державних службовців, які і приймають ключові рішення щодо розподілу фінансів. Потім формуємо штат з допоміжних працівників, які забезпечують ефективну та швидку роботу комун.

На даний момент майже всі громадяни мають доступ до мережі Інтернет. Ми створюємо прозору сторінку або персональні кабінети громадян, де кожний має право перевірити фінансову звітність комуни, переглянути тендерну діяльність та які питання розглядаються державними службовцями даної комуни.

Громадянам надається право на внесення актуальних питань на розгляд держслужбовців. Всі засідання та прийняття рішень є прозорими та висвітленими на даній сторінці. Рішення щодо побудови підприємств чи здачі землі в оренду виносяться на місцевий референдум.

Таким чином громадяни мають доступ до всіх документів, що зменшує корупційну діяльність в рази. Контроль за роботою комуни здійснює громада, а ми економимо на нікому не потрібних контролюючих органах.

Кандидатів на данні посади висувають самі громадяни або обираються шляхом голосування. Колишні голови сільських рад та члени їх сімей не допускаються до даних посад!

Колишні голови сільських рад мають довести яким чином і за які кошти вони побудувати свої маєтки. Якщо вони цього не роблять, то сплачують податок на користь комуни у розмірі 50% відсотків від вартості свого рухомого і нерухомого майна або їх майно відчужується на користь дитячих будинків і будинків для літніх людей.

Основна мета реформи: скорочення чиновницького апарату, реалізація права громадян на владу, боротьба з корупцією та довіра громадян до влади.

Для початку ми можемо здійснити дану реформу в одній області і подивитись, які плюси і мінуси вона матиме.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Тихонов Олександр Анатолійович

ср, 05/15/2019 - 01:07

Доброго дня, чарівна пані, Валентино :) я теж н. лідер і бажав би з Вами дружити https://www.facebook.com/alex.sengra Дякую!

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада