Фото кандидата

Іванов Сергій

Вік
25
Дніпропетровська
Дніпро
Освіта
Повна середня.

Незакінчена вища.
Досвід роботи
Відсутній.
Соціальний захист
Ідея змін

Тема: Медична реформа.

Мета: Забезпечити якісною та безоплатною медициною все населення України.

1. Має бути введено обов'язкове медичне страхування. При цьому покривати витрати для працюючого населення має частково роботодавець, а частково держава, а для не працюючого (незалежно від віку, статі, причин, через які громадянин не працює) - держава.

2. Має бути збільшено фінансування системи охорони здоров'я в Україні.

3. Впровадження системи постійної перепідготовки спеціалістів за найсучаснішими світовими протоколами.

4. Змінена система нарахування заробітної плати лікарям. На жаль, сьогодні зовсім не враховані інтереси вузьких спеціалістів. В той же час, сімейні лікарі отримують свою зарплату залежно від кількості пацієнтів.

Сталася ситуація схожа на конвеєр, коли важлива не якість медичного обслуговування, а кількість зареєстрованих пацієнтів. Безумовно, цей показник теж варто враховувати, але і не забувати про якість обслуговування.

Як можна оцінити цю якість? Наприклад, в кінці року робити обов'язкове анкетування пацієнтів (в режимі онлайн), у якому пацієнт ставить оцінку компетенціям і якості обслуговування лікаря.

Також слід враховувати результати перепідготовки кожного лікаря. І виходячи з усього вище зазначеного за певними коефіцієнтами нараховувати заробітну платню конкретному лікарю.

5. Коли на одного пацієнта дається 10-12 хвилин, про яку якість медичного обслуговування можна говорити? Необхідно збільшити кількість часу на кожного пацієнта, у тому числі завдяки скасуванню недолугої необхідності щоразу йти до сімейного лікаря для того, щоб піти до вузького спеціаліста.

6. Сьогодні склалася така ситуація, коли хворі повинні тиждень чекати своєї черги до сімейного лікаря. Це не нормально. За цей тиждень хворий може або одужати, або померти. Так не має бути!

Час кожного лікаря має бути поділений навпіл - одна частина його робочого дня має бути відведена на пацієнтів за талонами, інша частина часу - за живою чергою.

7. Необхідно гуманізувати надання медичної допомоги. Медичної допомоги потребують не лише ті, в кого температура за 40.

8. Запровадити обов'язковий безкоштовний щорічний медогляд для учнів, студентів і працівників. Так ми зможемо виявляти захворювання на ранніх стадіях і відповідно збільшимо шанс одужання, що корисно не лише для окремої людини, але для економіки держави в цілому.

9. Медичне обслуговування для усіх громадян України має бути повністю безкоштовне! Будь-яка операція, яку здатні зробити в держаній (муніципальній) лікарні, має бути зроблена безкоштовно. Від пацієнта можуть вимагати лише бажання одужати.

Завдяки такій реформі мільйони українців зможуть отримати шанс на одужання, а Україна - здорове, працездатне населення. Сьогодні Україна стоїть на краю прірви - мільйони українців роз'їхались по світам у пошуках кращої долі.

Україна повинна повернутися обличчям до своїх громадян. Лише так ми зможемо стати по-справжньому сильними і єдиними. Лише так держава зможе змусити своїх громадян себе поважати!

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада