Фото кандидата

Іванова Ольга

Вік
30
Київська
Гостомель
Освіта
Вища, за фахом хімік-аналітик, науковий співробітник ВНЗ, викладач.

Закінчила з відзнакою хімічний факультет Київського національного університету
ім. Т. Шевченка.

У 2018 р. завершила навчання в аспірантурі Київського національного університеті ім. Т. Шевченка, готуюється до перед захисту дисертаційної роботи.
Досвід роботи
ТОВ "ХЕМА" Україна.

З 2013 по 2015 рік - Лаборант.

З 2015 по 2016 рік - Керівник лабораторії якості та безпечності харчових продуктів.

З 2016 по 2017 рік - Керівник контролю якості ТОВ «ХЕМА».

З 2017 по 2018 рік - Заступник директора з технології.
Громадська діяльність

З 2009 року очолювала культамасовий відділ студентського парламенту хімічного факультету (студентське самоврядування), 2012 р. – в.о. Голови Студпарламенту хімічного факультету.

У 2013 – 2016 роках разом із командою волонтерів допомагала батальйонам та добровольцям АТО.

Галузеве дослідження фальсифікацій харчової продукції. Дослідження харчових алергій танепереносимостей.

Волонтерська діяльність у Асоціації Health and Nutrition, ГО Безглютенова випічка 100%.


Є членом Громадської організації «Агенція розвитку Гостомеля», Громадської організації «Український Центр Належних Практик Здоров’я».

Посилання на Резюме кандидата.

Інша
Ідея змін

Тема: Рання діагностика діабету 2 типу серед українців.

Мета:

Допомогти якомога раніше діагностувати діабет 2 типу та целіакії серед усіх вікових груп населення України та груп ризику.

Виявити та попередити ускладнення від хронічних захворювань. Дітям і ЗПР дозволить жити більш повноцінним життям.

Даний проект розрахований на проведення медичного огляду громадян України ендокринологом, призначення аналізів для діагностики діабету 2 типу: вимір рівня глюкози натще, вимір гліколізованого гемоглобіну та проведення дослідження аналізу сечі.

Розв'язання:

У разі виявлення відхилень у значеннях показників від норми, пацієнта направляють на додаткові аналізи – ІФА визначення рівня антитіл проти гліадину, лактозонепереносимості.

Якщо попередні аналізи показали відхилення та пацієнт страждає від надмірної ваги, сімейний лікар, за яким закріплений пацієнт, дає направлення до гастроентеролога, щоб пацієнт мав змогу отримати консультацію щодо способу харчування, а лікар рекомендує дієту та фізичні навантаження (можливе відвідування дієтолога).

Родина хворого на діабет 2 типу повинна за допомогою консультації у сімейного лікаря, отримати направлення на генетичні дослідження ризику розвитку целіакії та діабету другого типу.

Оцінка ризику виникнення діабету 2 типу – запорука вчасного виявлення хронічного захворювання. Чим більш рання стадія виявлення – тим ефективніше лікування та профілактика захворювання.

Ціль:

Підвищити рівень діагностики хронічних захворювань та допомогти нації бути більш здоровою.

Всі тести для діагностування даного типу хронічного захворювання є у наявності в українських виробників медичних засобів для діагностики in vitro.

Окрім цього, важлива перевірка рівня глюкози та рівня антитіл проти гліадину у дітей із ЗПР, які мешкають в дитячих будинках та спеціалізованих закладах України.

На сьогодні не виявлено жодної дитини з ЗПР із підвищенним рівнем глюкози в крові, та наявністю антитіл проти гліадину.

Це так, саме через відсутність діагностики! Жодну дитину із ЗПР в дитячих будинках не діагностовано на вище перелічені показники.

Реалізація: 

Продіагностувати діток в межах усієї України, не обмежуючись лише дитячими будинками та спеціалізованими закладами. Надати можливість безкоштовної діагностики для всіх дітей із ЗПР у межах України.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

 

Остапів Любомир Остапович

чт, 06/13/2019 - 07:41

ОЛЬГА,
Запрошуємо вас як учасника ТОП 50 приєднатися до Звернення до Наглядової Ради проекту Нові Лідери

Ми, учасники другого етапу Нові Лідери ТОП-50, вважаємо офіційні правила проекту не оптимальними.

Погано застосовувати принцип виборів пострадянського простору “Переможець забирає все” до конкурсу громадських активістів та волонтерів.

Віримо, що Нові Лідери не місце боротьби у погоні за головним призом, а проект позитивних змін в Україні. Вони відбудуться у томі числі за рахунок співпраці активістів, долученню глядачів у реалізацію ідей та підтримці з боку організаторів ресурсами.

Оскільки сезон 2 в активній фазі, докорінна зміна правил не є можливою. Тому кожен підписант цього листа добровільно обіцяє у виграшу розпорядитися грошовим призом наступним чином:

30% коштів - реалізація власного проекту
по 10% коштів - кожному із інших семи учасників етапу ТОП 8.

Ми також розраховуємо на максимально широку медійну підтримку тих ТОП-50 ідей, яким вона допоможе найбільше на думку Відбіркового комітету.

Ймовірно завдяки краудфандінгу, спонсорам та грантам мільйон гривень буде збільшено громадою в рази.

Виграють від цього усі!

ПІДПИСАТИ
http://chng.it/9GXjYzqGF5

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада