ШОШ

Івасенко Віктор

Вік
72
Київська
Київ
Освіта
Середня спеціальна
Досвід роботи
47 років
Громадська діяльність

-

Гуманітарна
Ідея змін

Проект: Перетворити українців знову у великих та славних слов’ян - словам "творян".

Проблема: 

1. В наш час Українці називають самі себе слов’янами- словам "творянами", але насправді такими не є. І кожний орфографічний словник української мови про це свідчить, в, якому є велетенська кількість іншомовних запозичень та жалюгідна частина нового українського словотвору.

Тобто українці втратили свій статус "великого слов’янського народу", який у свій час диктував мовні закони всім європейським народам.

Про це нам говорить велике наукове видання енциклопедія Британіка, - «Всі мови європейські виникли на берегаї Середнього Дніпра.» І ці мови посіли всі континенти земної кулі, утворивши всесвітню цивілізацію.

2. Також українці забули засновників свого слов’янського народу і свого святого слов’янства.

3. Українці із великиї наукових слов’ян перетворились майже в німих.

Цілі які мають бути досягнуті:

Перша ціль - перетворити українців знову у великих славних слов’ян - словам "творян".

Для цього відкрити "Закон виникнення та будови української мови". Також скласти "Наукову таблицю семантичних слов’янських значень звуків та звукових сполучень в словах української мови". Цей закон вже є відкритим і таблиця складена. 

Друга ціль - укласти семантичні словотвірні слов’янські словники, підручники та художню слов’янську літературу, як новий слов’янський жанр.

Словник вже є складеним, слов’янська художня література заснована, заснована слов’янська ономастика, та слов’янська публіцистика. 

Отримати  рецензії та відгуки від мовних та літературного інститутів. Орнанізувати конкурси на кращі слов’янські  оповідання, романи,  кіносценарії, п’єси, а також слов’янські підручники.

Опис заходів і ресурсів для досягнення цілей:

Окрім вже показаних вище заходів буде потрібно залучити міністерства культури та освіти, засоби масової інформації та навчальні заклади.

Прогноз впливу реалізації політики: 

Українськи громадяни - громади творяни перетворяться із семантичних дикунів у наукових мудрих слов’ян, які зможуть визначати та вести великі гуманітарні наукові процеси в Україні та в світі, як це було до часу втраченого слов’янства.

Посилання на повну ідею кандидата.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада