фото кандидата

Хазов Віталій

Вік
33
Херсонська
Скадовськ
Освіта
Маю повну середню освіту.
Досвід роботи
Вісім років займаюсь переробкою твердих побутових відходів - ФОП.
Економіка
Ідея змін

Мета:

Організація виробництва з переробки сміття та побутових відходів, із відділенням з них цінних фракцій, придатних для вторинної переробки та подальшим ущільненням у 5-7 разів і брикетуванням у блоки.

Продуктивність створюваного в рамках проекту комплексу - 100 000 тон на рік, з перспективою подальшого створення, на другому етапі - трьох, а у подальшому – мережі переробних комплексів. Це дозволить Україні очиститися від сміття і звалищ, які вже давно стоять переповнені відходами.

Актуальність:

Реалізація проекту з переробки сміття та твердих побутових відходів дасть можливість знизити екологічне навантаження і поліпшити санітарну обстановку.

Комплексно і у довгостроковому плані вирішити проблему твердих відходів, створити впорядковану виробничу інфраструктуру промислової переробки сміття, а також організувати виробництво для отримання товарних продуктів вторинної переробки, а саме:

  • будівельних і оздоблювальних конструкцій;
  • тротуарної плитки;
  • пакувальної тари;
  • екологічно чистого утеплювача;
  • компосту тощо.

Проблема твердих побутових відходів (тпв) є актуальною, оскільки її вирішення пов'язане з необхідністю забезпечення нормальної життєдіяльності населення, санітарної очистки міст, охорони навколишнього середовища та ресурсозбереження.

Тпв, що утворюються у результаті життєдіяльності людей, являють собою гетерогенну суміш складного морфологічного складу (чорні і кольорові метали, текстильні компоненти, скло, пластмаса, харчові відходи, каміння, кістки, шкіра, гума, дерево тощо).

Щорічно кожен міський житель виробляє 200-З00 кг тпв, що утворюють міське сміття. Зволікання з його видаленням і ліквідацією неприпустимо, тому що це може привести до глобальних епідемій (чума, холера тощо), до серйозного забруднення міст.

Але, тпв містять цінні компоненти, такі як метали та органічні речовини, що є потенційним енергетичним джерелом.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада