Фото кандидата

Кандибур Георгій

Вік
66
Дніпропетровська
місто Дніпро
Освіта
Вища педагогічна освіта.
Досвід роботи
Більше 40 років педагогічного стажу.
Гуманітарна
Ідея змін

Тема: Модель Нової школи.

Мета: Створення якісно нової школи, яка має більше 40 інновацій у порівнянні з діючими школами. Саме на таку школу вже давно чекає покоління, що підростає і суспільство в цілому. Розроблена технологія поетапного переходу сучасних шкіл на нову систему.

Ця модель Нової школи з’явилася завдяки багаторічній пошуковій роботі групи педагогів, дітей і їх батьків у місті Дніпро.

Модель Нової школи містить більше 40 інновацій. Хоча і успішно, але поки нам вдалося апробувати тільки дуже невеличку частку цих інновацій. Більшість винайдених нами інноваційних елементів ще чекають своєї «черги» на впровадження.

Зазначені 40 інновацій утворюють принципово нову навчально-виховну систему ТрейЛі (російською «Технология Развития разносторонней Личности»), яка докорінно відрізняється від традиційної класно-урочної системи.

Більшість з цих 40 інновацій відсутня в сучасних системах виховання підростаючого покоління, включно з найбільш розвинутими країнами світу.

Нова школа зовсім інша в тому:

  • що вона дає дітям;
  • як вона це робить;
  • чого вона при цьому досягає.

Після знайомства з цією моделлю Нової школи у стислому викладі, а ще краще після знайомства з книжкою «Школа, которая изменит мир», Ви маєте переконаєтесь у трьох речах:

1. Нова – це кардинально нова система виховання підростаючого покоління, а не покращений варіант старої загальноосвітньої класно-урочної школи.

2. Нова школа – це дійсно та школа, яку вже давно чекає покоління, що підростає й суспільство в цілому.

3. Таку Нову школу, яка працює на засадах системи ТрейЛі, створити цілком реально, але за умов дієвої допомоги з боку громадськості і державних інституцій.

Посилання на повний опис Ідеї кандидата.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада